INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Zázračný propolis

photo-1498936178812-4b2e558d2937.jpg
Propolis je vzácná balzámovitá látka, kterou produkují včely ve velmi malém množství. Obsahuje mnoho přírodních pryskyřic, organických látek a stopových prvků, které jsou prospěšné pro zdravý rozvoj organismu.

Je velmi oblíbený v lidovém léčitelství, posiluje nervovou soustavu, vitalitu, obranyschopnost organismu a zlepšuje výživu jednotlivých orgánů.
Při léčení propolisem se uplatňují jak protibakteriální, protizánětlivé, tak protiplísňové, bolest tišící účinky. Propolis podporuje hojení ran, tlumí účinky některých jedů produkovanými bakteriemi, upravuje krevní obraz. Je výborným prostředkem na podporu imunitního systému.

Časté využití má při problémech v ústní dutině. Dobře hojí afty, které je dobré potírat propolisovou tinkturou několikrát za den až vymizí, postačí jeden až dva dny. Také akné lze vysušovat touto tinkturou. Využívá se také při problémech v klimakteriu, zvýšeném krevním tlaku. Poradí si i s kuřím okem, otlaky, i plísňovém onemocněním nohou nebo jiných částí těla. A když vás bolí zub, pomůže nejen hřebíček, ale i vata namočená v tinktuře z propolisu.

Zdroj.Spirit
23.04.2021 17:57:38
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one