INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Kdo je Patrik Kee ?

Patrik.jpeg
1. Mnozí Vás už znají, ale přesto mohl by jste se nám představit?

Krásný den Vám přeji.
Jmenuji se Patrik, narodil jsem se v Ostravě a žiju to co mě baví. Před deseti lety jsem se rozhodl začít zpívat tak jak to cítím a začal objevovat možnosti lidského tvoření. Zjistil jsem, že mě baví improvizovat s hlasem a vystupovat živě s nástrojem, který na sebe vrství zvuky zvaným Loopstation (smyčkovou).
 
2. Věnujete se hudbě , jak vzniká Vaše hudba…některé Vaše skladby na mě působí, jak kdyby jste byl napojen na jiný vesmír ?

To je pěkné. Stále více si uvědomuji, že my lidé máme obrovský božský potenciál a dokážeme věci, které se dotýkají všech úrovní našeho bytí a prozařují do prostoru v takových vibracích jakými skutečně jsme. Když si představuji, že jsem součástí tohoto vesmíru i těch ostatních tak vlastně tím jsem a jen proznívám. Pak se to už jen děje a sám jsem pokaždé překvapen, co to přišlo :) je to radost.

3. Připravujete něco nového?

Ano, jsem připraven na živé improvizace v přírodě. Koncerty po celém světě a těším se na spolupráci v planetáriích, kde vystupuji s projektem „Vesmíření“ kde propojujeme živou improvizaci s projekcí vesmíru. Veškeré informace k nadcházejícím událostem nebo hudbě najdete na www.patrikkee.cz … kde Vás tímto všechny zvu.

4. A co online koncerty?

Ano, už několik měsíců sdílím živá vysílání na FB a YT, cca čtyřikrát do měsíce. Moc mě to baví a je to sranda. Odkazy na sociální sítě jsou také na webovkách výše.

5. Zbývá Vám čas na další koníčky?

Hory, řeka, táborák, letecké dny …vlastně se pořád obklopuji koníčky a co koníček není tak k tomu alespoň tak přistupuji :)
 
6. Co je pro Vás na cestě životem největší inspirací?

Život sám.
 
Děkuji za rozhovor a krásný čas Vám přeji, Patrik


13.04.2021 16:29:09
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one