INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Kdo je Anastázie Luna?

IMG_6824 (1).jpg
1) Mohla by ses nám stručně představit?
Jmenuji se Monika Anastázie Pawlitová, uměleckým jménem Anastázie Luna. Jsem vdaná a mám tři syny. Pracuji se zvukem šamanského bubnu, vykládám Crowleyho Tarot. Vnímám energii krystalů, pracuji s kyvadlem a  maluji automatickou kresbu. Čistím prostory od negativní energie. Zabývám se vonnými oleji a jejich vlivem na člověka, jak na fyzické tělo, tak na duši. Sbírám minerály a nerosty. Ráda čtu knihy.

2) Pracuješ s šamanským bubnem. Mohla by jsi nám popsat jak to funguje?
Cesta bubnu je rituál, kdy přes zvuk dochází k léčení fyzického těla, propojení s matkou Zemí a vyšším Já. Zvuk bubnu nás dostává do jiného stavu vědomí i vnímání, zde pak přichází různé vjemy i vize. Někdy se přes tento zvuk bubnu dostanu i do minulých životů a zde následně dochází k odstranění bloků, které nás v tomto životě stále ovlivňují. 

3) Vím o Tobě, že navštěvuješ zajímavá místa naší republiky. Můžeš nám dát nějaký tip na tajemný výlet?
Ano, jezdíme různě po republice a navštěvujeme hrady, zříceniny, skály a energetická místa.  Pokud mám vybrat, tak na mě zapůsobila Rosa Coeli v Dolních Kounicích – je to zřícenina ženského kláštera premonstrátek, velmi energeticky silné a mystické místo. Další místa, která stojí za zmínku, jsou například  podzemí, krásné kostely a rotunda ve Znojmě nebo kamenná brána v Dubňanech. Devět set let stará lípa v Bzenci, zřícenina Starý Jičín a kousek vedle zřícenina Hukvaldy, skalní město Adršpach atd. Míst je mnoho a nejlepší je začít ve svém okolí.

4) Studuješ mysterijní školu Kvadrivium pod vedením Dr. Hany Sar Blochové. Co nového ses naučila a chtěla by ses s námi o to podělit?
Určitě, po několikaleté teorii nyní pracujeme i v terénu a využíváme naše znalosti. Pro představu, pracujeme se zvukem, kyvadlem, energetickými toky v krajině, které zakreslujeme. Díky této škole se v mém věku nyní učím noty a hrát na hudební nástroje, na flétnu a kantelu. A musím říct, že pro člověka, který nebyl od dětství hudebně vzděláván, je to velmi velká výzva… Osobně si myslím, že hudební vzdělání nám nyní ve společnosti chybí a to je velká škoda.

5) Co je pro Tebe na cestě životem největší inspirací?
Řekla bych, že mou inspirací je každý přítomný okamžik v životě. Je to nekonečně mnoho každodenních výzev, kterým čelíme, ty nás pak směrují k dalším výzvám i činům. 

 Děkuji za rozhovor.


13.02.2021 11:37:58
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one