INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Sekaná se zázvorovou omáčkou

Sekaná

100g zelí (jarní)
150g ovesné vločky
80g kukuřice
1ks cibule
5str. česneku
strouhanku
majoránka, mletý kmín, sůl, petrželka

Ovesné vločky přelijeme horkou vodou a scedíme .Cibuli opečeme na oleji, přimícháme kukuřici, najemno nakrájené zelí, vločky a strouhanku a dochutíme. Vytvaruje karbanátky , pokládáme na plech s papírem na pečení a pečeme na 180 °C asi 30 minut.


Omáčka

čerstvý zázvor
1ks jablko
1ks cibule
1ks petržel
kokosové mléko
hraška
med, citron, sůl, med


Osmažíme cibulku se špetkou cukru. Přidáme nastrouhaný zázvor, nastrouhané jablko a petržel, med, citron a sůl. Zalijeme vodou a dusíme 10 minut. Zahustíme hraškou a ještě chvíli vaříme. Rozmixujeme ponorným mixérem a přimícháme kokosové mléko.
03.01.2021 08:32:36
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one