INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Zážitek z tibetských mís

Tibetská mísa

Tibetská mísa

obrázek z webu - unsplash.com
Jaké účinky v člověku dokáží vyvolat tibetské mísy?
Jednoho dne jsem absolvoval skupinovou meditaci s využitím tibetských mís. V malinkaté místnosti se nás sešlo asi 12 lidiček. Někteří už měli s podobnou meditací zkušenosti. Pro mě to však s tibetskými mísami byla úplná premiéra. Celá meditace trvala asi 90 minut. Po úvodních 20-30 minutách, které patřily spíše lehkým a ladným tónům menších mís, přišla hlavních část meditace.

Tato hlavní část trvala asi hodinku. Během této hlavní části měl člověk možnost dostat se do hlubokého meditativního stavu, který již byl doprovázen mnohem hlubšími tóny tibetských mís, než tomu bylo v úvodní půl hodince. Po konci této meditační "seance" s využitím tibetských mís jsem se cítil velmi odpočatý a plný energie. Spolumeditující se po "probuzení" z meditativního stavu zažívali podobné pocity, jaké jsem měl i já. Také cítili příval životní energie a dobré nálady.

Poté, co jsem se vrátil domů, jsem po celém těle začal cítit příjemné vibrace a psychickou vyrovnanost. Tyto pocity velkého klidu a vnitřní vyrovnanosti přispěly také ke vydatnému a poklidnému spánku. Silný stav vnitřního klidu trval ještě celý následující den. Co se týče dalších pozitivních účinků, tak ty jsem nijak nezaznamenal. Podle mnohých zdrojů však tibetské mísy mají schopnost vyléčit či pozitivně ovlivnit celou řadu lidských neduhů.

U léčení tibetskými mísami se využívají především vysokovibrační tóny a zvuky. Tento způsob léčení v dnešní době není úplně rozšířený. V budoucnosti by však situace mohla být jiná a vysokovibrační tóny tibetských mís by se u mnoha lidí mohly těšit velké oblíbenosti.
01.01.2021 13:15:00
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one