INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

unsplash.com

unsplash.com

V roce 2021 nebude nic „normálního“
unsplash.com

unsplash.com

Přecházíme do různých realit
unsplash.com

unsplash.com

Rozdělení planety Země
z webu unsplash

z webu unsplash

Rok 2021 je poslední šancí
luna

luna

z webu unsplash.com
Luna ….. Měsíc ….věrný průvodce noční oblohy a naší planety Země. Nelze pochybovat o tom, že Měsíc má silný vliv na náš život. Souhra světel a stínů na nerovném měsíčním povrchu má odedávna za následek až po dnešní časy jeho mystický význam a víru v tajuplnou moc a magické účinky, které v mysli lidí ve světě do dnešních dnů nezanikly. Takzvané přírodní národy světa na naší zeměkouli dodnes uctívají nejen kult Slunce, ale i různé rituály provádějí právě za třpytu Luny.
kniha

kniha

z wbu unsplash.com
Úvodem snad bych poznamenal, že jsem vášnivý čtenář a návštěvník knihoven – i ty Vánoce si neumím přestavit bez dárečku v podobě knižní lahůdky.
Čakra

Čakra

Z webu unsplash.com
Čakry jsou energetická regulační centra našeho těla. Proudí jimi vitální energie, která nás drží na živu. Naše tělo potřebuje kvalitní výživu, vzduch a vitalitu. Čakry jsou centrem energetické potence, a tím i zdrojem veškeré energie. Ta koluje našim tělem mřížovou sítí meridiánů.
z webu - unsplash.com
z webu - unsplash.com
Nevím jak Vy, ale já mám poslední dobou zvláštní pocit z času. Začínám ho vnímat jinak. Tak třeba….

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one