INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Zvýšení vibrací díky uznání

Unsplash.com

Unsplash.com

Jakmile se setkáváme v našich životech s problémy, většina z nás se snaží měnit věci ve vnějším světě. Nejjednodušší řešení všech našich problémů se však objevují, když se soustředíme na spojení zdroje všech odpovědí. Toto spojení je možné najít velice snadno.

Jeden jediný čistý moment uznání či vděčnosti vás může k tomuto zdroji připojit. Teď si uvedeme několik rad, jež vám pomohou ohřát se v plamenech vděčnosti. V tom momentě, kdy se probouzíte, pokuste se najít minimálně tři věci, za něž můžete být ve vašem životě vděční. Můžete to být cokoliv, ale musí to být něco, co si opravdu ceníte.

Možná si vzpomenete na někoho, kdo je ve vašem životě pro vás velice důležitý. Můžete se také hluboce nadechnout a ocenit svůj dech, bez něhož byste na této planetě nemohli existovat. Važte si svého partnera nebo domácího mazlíčka. Vše, co si ve svém životě opravdu vážíte, vám zvedne náladu a pomůže vám zvýšit pocit vděčnosti.

Všimněte si věcí, které používáte každý den, a važte si jich. Svou snídani, vodu z kohoutku, oblečení, elektřinu, automobil. Mimo těchto věcí je ale také důležité vážit si sebe sama. Toto cvičení se může zdát velice těžké, přesto se dá ale naučit. Připomeňte si, že skutečná sebeúcta je přiznáním Božské jiskry uvnitř vás. Když oceňujete něco dobrého ve vás samých, oceňujete Stvořitele. Před spaním si vzpomeňte minimálně na tři věci, díky nimž si sami sebe vážíte.

Může se jednat také o věci, které jste právě udělali dnes. Možná jste na někoho byli hodní. Možná jste někoho pustili v řadě před sebe. Nebo jste byli trpěliví v rozhovoru s nějakým člověkem. A možná jste výtečný rodič, milovník zvířat, opravář či kuchař. Po určitém čase se naučíte oceňovat v sobě mnohé. Pokud provedete toto malé cvičení lásky k sobě před spaním, zaručíte si spokojenější noc a klidnější probuzení.

Někdy se zdá obtížné najít vyšší vibrace, když vnější svět duní s nižšími vibracemi, ale není to tak obtížné, jak si mnozí myslí. Je pouze nutné naučit se nacházet malé věci, které stojí za to, abychom si jich vážili. S tímto upřímným a milujícím přístupem se ladíme na vysokou vibraci a zdroj veškeré lásky, pomoci, milosti a dobra.


18.07.2021 08:03:18
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one