INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Zůstaňte Božskými bytostmi !

photo-1604662800148-7d2077a4813e.jpg
Mnozí z vás si jistě všimli, že autority všech zemí světa pokračují ve své obvyklé rétorice a obvykle diktují své podmínky těm, které považují za slabší než sebe.
Nevnímají, jak rychle se situace na vaší planetě mění, a to především energeticky, jelikož nejsou schopni tyto energie vnímat.

Ve skutečnosti se jejich hněv, agresivita a nezkrotnost vysvětlují nesouladem jejich osobních vibrací s novými vibracemi Země. Rozzuří je skutečnost, že jejich precizní a zdánlivě dokonalý a spolehlivý plán na podmanění lidstva nejen selhává, ale v některých zemích již brzy selže.

Proto tak spěchají s přijetím ZÁKONŮ, které nedávají lidem na výběr, zda chtějí zůstat svobodní, nebo být zcela závislí na moci.

A vidím, jak je pro lidi těžké se rozhodnout, zejména pro ty, jež chápou, o co ve skutečnosti jde a jakou záminku v sobě nesou takzvané "očkovací pasy".
Již dnes můžete bez nadsázky říci, že jste povoláni k poslední rozhodující bitvě proti silám zla, jež na vaší planetě zapustily kořeny do té míry, že prakticky všechny mocenské a silové struktury, stejně jako všechna masmédia, jsou v jejich rukou.

To, co se nyní děje na Zemi, není nic jiného než pokus o "překódování" všech obyvatel Země.
Co tím slovem myslím?

Opakovaně jsme říkali, že v každém člověku se nachází Božský kód, částečka Stvořitele. Jinými slovy, jeho věčná a nesmrtelná duše.
To je to nejcennější, co lidé mají, a právě to brání těmto silám zlomit lidského ducha a zcela si ho podmanit.

Proto přistoupili k tak bezprecedentnímu a zrůdnému kroku, aby zničili Božskou duši člověka a proměnili jej v poslušného zombie tvora, kterého lze beztrestně ovládat podle libosti.

To, co je obsaženo ve vakcínách, které se tak obratně snaží lidem vnutit, mění božský kód člověka na genetické úrovni a vkládá do něj zcela jiný program, a sice program odosobnění a poslušnosti.

A "tlačítko" k ovládání vědomí těchto nových poslušných tvorů je v rukou skupiny zločinců, kteří tento ďábelský plán vypracovali.
Chci, abyste věděli, že takové "překódování" lidské bytosti je proces nevratný.

A v tomto případě, ať už člověk hledá pro sebe jakoukoli výmluvu a přijme vakcínu, musí si být plně vědom toho, že ve skutečnosti činí pro něj osudovou volbu, tedy zachránit nebo zničit svou Božskou duši.

Tento poslední zoufalý pokus reptiliánů, jak se udržet na Zemi, již brzy úplně zkrachuje. Proto vás žádám: neklopýtněte na poslední chvíli, zachovejte si pevnost ducha a víru ve svou duši. Zůstaňte Božskými bytostmi! Žehnám Vám a nesmírně Vás miluji!

Váš Otec-Absolut.


11.07.2021 10:22:44
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one