INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Žijte život, který chcete žít

unsplash

unsplash

Je mnoho informací, jež si nás v současné době chtějí najít. Aby se k nám tyto informace mohly dostat, musíme otevřít naše srdce a uvědomit si, že my jsme jedinými tvůrci našich životů. Informace jsou pro každého jednoho z nás unikátní, neboť všichni se nacházíme na různých místech uvnitř sebe sama.

Nedávná očištění negativních systémů uvnitř nás samých nyní uvolnila místa k pravdám, jež se týkají pouze nás samotných. Každý z nás je jedinečný tvůrce své reality. Vy máte veškerou odpovědnost za sebe. Vy máte všechnu silu změnit svůj život ani k tomu nepotřebujete pomoc nikoho jiného. Vaše vnitřní vnímání kontroluje váš vnější svět, když cítíte, že jej můžete přijmout, dosáhli jste konce cesty. Jak dnes vidíte sami sebe, váš život, zemi, je přímým odrazem vašeho vlastního vnitřního vnímání. Znamená to tedy, že nemusíte vynakládat mnoho energie na změnu vaši vnější existence, ale tuto vnější realitu můžete snadno změnit pomocí hledání odpovědí a jiných skutečností o životě uvnitř sebe.

Velká očišťující práce, kterou jsme během posledních měsíců podstoupili, je mnohými lidmi vnímána jako boj s vnějším nebezpečím, ale ve skutečnosti se toto čištění týkalo pouze nás samotných. My všichni jsme byli součástí temného systému ne Zemi a teď je naším úkolem obnovit naše světlo, naše vyšší vědomí. Vy jste odvážně souhlasili se snížením své vibrace, abyste se mohli zúčastnit této jedinečné mise.

Zkoušky v posledních měsících byly pro všechny velice náročné. Světelné bytosti vás proto velice oceňují za práci, kterou na sobě děláte. Tato práce na sobě vám umožňuje získat velkou sílu, rozhodnost a pomáhá vám se najít. Díky tomu všemu pomáháte sobě i lidstvu uvědomit si, že rozdělení bylo dočasné. Přišli jste tady, abyste lidem připomněli jejich vlastní světlo.

Nemáte žádnou odpovědnost za volbu jiných lidí. Nemáte také důvod ostatní lidi odsuzovat za jejich volbu. Vaším úkolem je ukázat jinou možnost cesty a pamatovat si, že tma je součástí vesmíru, která není svým způsobem nebezpečná, ale každý se s ní musí naučit zacházet. Pamatujte, že všichni patří světlu, jelikož ve skutečnosti existuje jen světlo. Světlo však potřebuje silný kontrast tmy, aby jej bylo možné vidět. Dovolte si užívat vaši cestu na Zemi. Nezakazujte si nedělat věci, jež se někomu z vašeho okolí nezdají správné.

Je normální mít radost z věcí, které se podle norem jiných lidí nepovažují za správné. Prožijte to, co chcete prožít ve svém srdci. Pokud tak budete činit, automaticky se budete chtít vrátit ke svému světlu uvnitř sebe. Ukažte druhým, že se máte dostatečně rádi tím, že si pro sebe zvolíte ta nejlepší rozhodnutí. Jsme vybízeni k tomu, abychom byli sami sebou. Žijte život, který chcete žít, a najdete v sobě světlo, váš cíl na Zemi.
29.05.2021 08:43:58
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one