INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Země se připravuje na obrovské energetické změny

unspalsh

unspalsh

Intenzita událostí se zvyšuje. Slunce nám velmi aktivně pomáhá vyrovnat se s hlubokými změnami. Schumannova rezonance se také zrychluje. Země se připravuje na obrovské změny, posunula se od kontrakcí k plnohodnotnému porodu. V souvislosti s tím dochází k obrovským energetickým změnám. S každým dnem bude vibrace na Zemi a uvnitř lidí růst.

Každý se nyní může odpoutat ze staré smyčky, která jej držela ve třetí dimenzi. Člověk je zranitelný, a proto tak snadno podléhá manipulacím. Jakmile člověk chápe, že v sobě může podporovat jak lásku, tak nenávist, přičemž on sám si nakonec vybírá, co v něm zvítězí, dochází k léčení. K léčení nedochází, když je člověk v negativních emocích. K léčení dochází tehdy, když se člověk rozhodne jednat v lásce. Léčení na naší planetě nemůže začít dříve, než budou viditelny a pochopeny všechny rysy systému. Nyní vycházejí na světlo temné vnitřní aspekty. Pro mnohé je současné doba obdobím zkoušek.

Abyste se neztratili v negativitě, která se nyní valí na naši planetu, pokud prožíváte negativní emoci, nesnažte se ji zbavit, jelikož tato emoce je součástí všeho. Snažte se ji spíše ovlivnit nějakou pozitivní emocí. Začněte přemýšlet nad věcmi, které Vám v životě dělají radost. Všimněte si také, v jaké části těla si držíte radost. U mnohých lidí je to v srdci a v oblasti Solaru plexu. Negativní emoce pak naopak mnoho lidí prožívá v břišní oblasti. Pokud i Vy v této oblasti v posledních dnech prožíváte negativní emoce, pozvěte do tohoto místa radost a pozitivní emoce.

Důležité je totiž nezbavovat se negativní emoce, ale začít se koncentrovat na tu pozitivní emoci či emoce, a pak si mezi nimi vybrat tu, která nám více vyhovuje. Snad Vám tento nástroj pomůže vyrovnat se silnými emocemi, které v posledních dnech všichni prožíváme.
01.05.2021 08:22:36
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one