INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Začněte vidět za hranice omezeného světa

unsplash

unsplash

Nastupuje nová epocha, kdy bude zajištěn blahobyt všech forem života. Vědomí Země přechází do vyšších energií. Díky tomuto vstupu do vyšších energií je nyní možné, aby došlo k obnovení nových přístupů k životu na planetě Zemi. Tato změna však vyžaduje změnu lidského vědomí a schopnost pochopit, kdo jsme jako duchovní bytost.

Temné síly již ztrácejí moc a vědí, že prohrávají. V současné chvíli je důležité zvolit si cestu lásky, abychom pomohli lidstvu a této planetě znovu prosperovat. Nové způsoby léčení a život v plném zdraví a blahobytu všech budou reálné spolu s novými technologiemi. Nyní je nám poskytováno mnoho světelné energie lásky pro ty, kteří mají otevřená srdce.

V těchto dnech je nám také doporučováno rozvinou naši intuici. Pokud se vám to ještě nepodařilo, je čas požádat svou duši udělat další krok vpřed, požádat vaše vyšší JÁ, aby se vám ukázalo. Je to důležité, jelikož se díky tomu přiblížíte k vlastní pravdě. Zeptejte se, čemu můžete věřit v této omezené 3D realitě.

V tomto období rychlého přechodu naší planety je možné zjistit pravdu o tom, kdo ve skutečnosti jsme jako světelná bytost. Také je nyní možno zjistit, kým jsme byli v životech minulých. Můžete se také vrátit ke vzpomínkám a znalostem, které jste získaly v minulých životech. Začněte vidět za hranice našeho omezeného světa, kde je vám sdělováno, že existuje pouze to, co vidíte svýma očima. Uvnitř vás existuje veškerá pravda, k níž můžete získat přístup, když se o něj budete snažit.
24.05.2021 09:05:14
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one