INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Začněte se přizpůsobovat novým energiím, abyste předešli problémům

Unsplash
Unsplash
Každý jeden den ve fyzických tělech každého z nás dochází k velkým změnám. Světlo, které nyní prostupuje na celou naší planetu, dosahuje stále větší intenzity. Je to důležitý moment, který změní planetární cyklus. Tento moment má také za následek začátek Zlatého věku na naší planetě. Změna je natolik hluboká, že je na ni potřeba dostatek času. Pokud by k této změně docházelo rychleji, mohlo by to zničit vše, co je organické. To by byl konec všech druhů lidského života.

Planetární přechod bude však ladný. Jelikož dochází k zvyšování světelných energií na naší planetě postupně, mohou se zvířata a rostliny adaptovat na nové energie mnohem lépe. Buňky v lidském těle se průměrně obnovují každé čtyři měsíce. Toto obnovení přispívá k regeneraci různých poranění v našich tělech. Je to ta samá energie, která nutí větve stromů růst a uzdravovat tkáně jakékoli organické bytosti. Může to být rostlina, zvíře nebo člověk.

Uhlovodíkový základ, jenž do současné doby tvořil základ organických těl, byl nastaven na energie třetí dimenze. Země se nyní přesouvá do vyšších dimenzí, kde již způsoby života třetí dimenze nebudou fungovat. Síť nových energií byla vytvořena a rozmístěna na Zemi v posledních letech. Mezi lety 2012 a 2016 došlo k menším energetickým změnám. Energetické změny v letech 2016-2020 pak přispěly k velkým energetickým změna, ale až nyní dosáhneme velkého energetického vrcholu.
Mnozí ještě stále o těchto změnách pochybují, jelikož tyto změny byly postupné a málo viditelné. To také bylo cílem Božího plánu. Avšak lidé s rozšířeným vědomím o těchto změnách nepochybují. Také Schumannova rezonance dokazuje zvýšení vibrační frekvence na naší planetě. Buňky rostlin si již na nové energie zvykly. Díky tomuto čerstvé potraviny, kam patří ovoce, zelenina a obiloviny, již disponují dostatečným množstvím energie pro zabezpečení energie člověka, který je konzumuje.

Zvířata, která se živí přirozeným způsobem, již také získávají novou energii. V tomto ohledu je problém s lidmi, jelikož velká většina potravin je vyráběna průmyslovým způsobem. V tomto procesu se ještě používají mnohé složky typické pro třetí dimenzi. Pro mnohé lidi již proto potraviny v supermarketech nejsou vhodné. Po konzumaci těchto potravin se u mnohých lidí objevují různé symptomy. Je to znak toho, že je nutné změnit zastaralé stravovací návyky. Buňky lidského těla se přizpůsobují k novým energiím, a tak začínají omítat vše, co již neodpovídá energiím vyšších dimenzí.

Avšak nejen jídlo ovlivňuje naše zdraví. My jsme energetické pole, které tvoří všechna naše těla. Fyzické tělo je nejodolnější, ale máme také další důležitá energetická těla, jedná se o emoční a mentální těla. Jakmile mezi těmito těly nedochází k energetické synchronizaci, vznikají problémy, které známé jako nemoci nebo různé symptomy. Nová lidská těla jsou již tvořena z nových energií. Tato těla v blízké budoucnosti již nebudou nemocná. Nebudou zažívat žádné nepohodlí. Dokonce nebudou ani stárnout.
Současné období je velmi důležité. V letech 2020 až 2025 je velice pravděpodobné, že každý, kdo nepřizpůsobí své dosavadní životní zvyky k novým energiím, zažije velké nepohodlí, což může být frustrující. Žádná energie třetí dimenze nevydrží intenzitu páté dimenze či ještě vyšší.

Vše již bylo řečeno. Ne všichni to ale chtěli slyšet. Každý nové energie nejlépe pocítí sám na sobě. Nyní je období klidu před bouří. Hledejte potřebné informace. Dochází k velkým změnám, které již nikdo nemůže zastavit. Vy máte možnost volby. Nikdo ji nemůže udělat místo Vás. Ničeho se nebojte, jen pochopte, že se děje pro blaho lidstva. Na tento moment čekali mnozí tisíce let a teď je krok na Vás. Udělejte onen potřebný krok a sledujte show kolem Vás. Udělejte všechny potřebné změny ve Vašich životech. Nic již nebude jako předtím. Nový věk pomalu ukazuje své tváře.


27.04.2021 14:34:21
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one