INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Všímejte si i sebemenších pozitivních změn

Unsplash

Unsplash

Svět nyní prožívá mnoho vnitřních transformací, která jsou mnohokrát doprovázena negativními věcmi, proto je velice užitečné dopřát si čas pro ponoření do sebe sama, které vám přinese uklidnění a radost. Nyní se nacházíme v nelehkém období. Díky tomu ale můžeme dále osobnostně i duchovně růst a rozvíjet se. V každém okamžiku našich životů máme nějaké kladné životní možnosti. Bolest, kterou mnozí nyní zažívají, je přirozená. Izolace a ztráty mnohých věcí, jež nám v životě přinášely pocit jistoty, radosti a životního naplnění, byly veliké.

Proto je naprosto přirozené, že se nyní cítíme být psychicky velmi otřeseni, než tomu je obvykle. Hluboce vdechněte a přijměte své pocity. Přestaňte se snažit je změnit, jen jim umožněte projevit se. Pamatujte, že tyto pocity či jiná životní trápení netrvají věčně. Pro většinu lidstva jsou současné změny velmi těžké. Tyto změny u mnoha lidí poutají pozornost jak v jejich osobních životech, tak i v životech kolem nich.

Kvůli těmto změnám se necítíme tak komfortně jako obvykle. Mnoho z nás nyní ve svých životech prožívá velké zvraty. Chvíli jsou nahoře, pak zase dole. Buďte proto ve vztahu k sobě velice pozorní. Snažte se uvidět všechny malé na první pohled bezvýznamné pozitivní změny na naší planetě. Vidění těchto dobrých změn nám dodá sílu přežít náročné časy.

Vězte, že vždy máte v životě možnost volby, která vám pomůže prožít časy, kdy jste unaveni, naštvaní či nevidíte cestu, po které máte v životě dále jít. Tato cesta se otevírá bez vašeho přičinění. Vzniká samovolně. Udělejte si pohodlí a dovolte životu téct.
09.06.2021 10:14:55
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one