INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Vše, co nerezonuje s novou energií Země, nebude schopno na planetě existovat

unsplash

unsplash

Čas se neustále zrychluje. Čištění, které začalo v minulém roce, ještě neskončilo, ba naopak! Veškeré čištění pomalu dosahují svého vrcholu. Veškeré prostředí bylo během posledních let připravováno. Ti, kteří již dlouho vidí, co se kolem nich opravdu děje, mají velkou výhodu, jelikož odhalení je příliš překvapovat nebudou.

Pro ty, co však pořád spí, budou odhalení v nejbližších měsících velkým šokem. Z kvantového pohledu již můžeme vidět Novou Zemi a konečný proces, přes který Země prochází. Z tohoto pohledu již vidíme Zemi, která je plně v 5. dimenzi. Avšak v rámci lidstva má jen menšina obyvatel planety Země pravdivou představu o tom, co se ve skutečnosti děje.

Nehledě na všechny důkazy, část lidstva stále nechce vidět skutečnou pravdu. Ti, kteří se budou cítit podvedeni, budou muset změnit mnohá svá přesvědčení. Konečně uvidíme, co se skrývá za vědou, náboženstvím, finančním systémem a průmyslem. Obzvláště pak farmaceutickým. Pravda se pomalu, ale jistě v posledních letech odhalovala. Nyní se ale odhalí velmi podrobně.

Připravte se na nová odhalení. Mnozí z vás již částečně vědí, co se bude dít dál, překvapení pro vás nebudou šokující. Ale pro ty, jež byli vždy klamáni médii, to nebude snadné pochopit. Možná je čas připravit se na to, abyste byli připraveni „neprobuzeným“ poskytnout pomoc. Všichni, co jsou připravenější na nové změny, rychle pochopí svou roli.

Čeká nás další vlna hromadného probuzení. Může se jednat o poslední pokus probudit velkou část planety lidstva, jelikož brzy vše, co již nebude rezonovat s novými energiemi Země, nebude schopno existovat na naší planetě.
21.07.2021 10:16:41
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one