INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Vnímání vašeho života všechno mění

unsplash.com

unsplash.com

Nyní vše podřizujte svému pozitivnímu vidění světa. Je načase méně a méně upadat do negativních emocí a myslí. Jaký smysl mají stížnosti na naše životy, když víme, že stěžováním si stejně nic nezměníme? Proto se snažte v každé situaci vidět dobro. Světlo je vždycky všude. Na konci dne by v našich myšlenkách mělo převládat pozitivní vidění světa. Soustřeďte se na to, co se vám ve vašich životech již podařilo dosáhnout, co již máte. Opak vás ke štěstí nepřivede.

Každý, kdo si stěžuje Stvořiteli, ještě nepochopil, jak koná a hovoří s lidmi. Každá těžkost, jež se objevuje v našich životech, je nám dána, abychom mohli růst, dosahovat svých cílů, abychom se naučili vyrovnávat s těžkými životními situacemi. V těchto náročnějších životnějších situacích bychom neměli upadat do depresí či jiných negativních emocí, ale naopak bychom se měli koncentrovat na naši vděčnost a hojnost. Dnes je pro toto uvědomění vynikající příležitost, jelikož mnoho lidí ve svých životech zažívá nyní velký zmatek.

Nyní lidé mají dvě možnosti volby. Buď si vyberou radikální cestu lásku, nebo si zvolí cestu strachu. Když je teď všude podněcováno k tolika strachům, můžete opustit tuto úroveň. Nyní je nejlepší možnosti, abyste se od všelijakých obav úplně osvobodili. Pokud budete věnovat větší pozornost vaší duchovní podstatě, můžete se těchto obav snadno zbavit. Důležité je také vaše vnímání světa, které všem událostem ve vašich životech dává úplně jiný rozměr. Díky vašemu vnímání světa můžete úplně změnit svou realitu. Můžete také změnit své sebevědomí či váš postoj k světu. Stačí jen pochopit, kdo ve skutečnosti jste, a mnoho problémů zmizí.

Rozšiřujte proto své vnímání. Pohlédněte na svůj život z nového pohledu. Uvědomte si nekonečnost vašeho ducha. Ponořte se do tajemství vašeho ducha hlouběji. Vyjadřujte radost a vděčnost za vše, co máte. Nestěžujte si a o nic neproste. Jen buďte tím, kdo jste.
21.05.2021 07:27:45
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one