INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Vesmír přeje odvážnému

unsplash

unsplash

Nenechejte se oklamat zkorumpovaným systémem. Nyní prožíváme boje dobra proti zlu, pravdy proti lži, světla proti tmy. Vy již máte všechny nástroje k tomu, abyste se v tomto boji zorientovali, a přispěli tak k zhroucení tohoto nepřátelského systému. V brzké budoucnosti musí na naší planetě dojít ke změně frekvence strachu na frekvenci lásky. Neustále jsou nám posílány silné impulsy světla přímo do buněk naší bytosti.

Tyto světelné paprsky nám pomáhají obnovovat naše porušené spirály naší DNA a umožňují nám získat přístup k mimosmyslovým schopnostem a znalostem, které jsou pro nás potřebné přímo nyní k tomu, abychom vyplnili náš životní úkol. Vícerozměrné frekvence jsou již na planetě k dispozici.

Mnoho lidí dnes ještě podléhá obavám ohledně své práce, podnikání, obživy pro rodinu či péče o děti. Co kdyby vám někdo teď řekl, že život, po kterém toužíte, je tak snadné žít. Odpusťte veškerý váš strach a jděte za svým srdcem, které vám umožňují žít plný život hojnosti, spokojenosti a zdraví. Jste připraveni toto přijmout jako skutečnost? Nebo ještě potřebujete pokračovat v cestě utrpení, než se plnohodnotně dostanete k skutečné pravdě existence?

Jedinou pravdou naší existence je láska. To znamená, že nejprve musíte začít mít rádi sami sebe. Když se naučíte mít plnohodnotně rádi sami sebe, plnou parou vpřed půjdete naproti svému snu. Budete připraveni udělat cokoliv, abyste poslouchali své srdce. Pokud v sobě najdete tuto odvahu, budete připraveni vejít ve vícerozměrnost. Buďte ve svých životech odvážnější a začněte své sny realizovat. Položte si v tichosti či meditaci otázku, zdali jste dosud prožili život podle vašich představ a snů.

Nyní je nutné pochopit, že vše je v našich rukách. Období utrpení skončilo. Žít v hojnosti je údělem každého. Hojnost je vaším právem. Jakmile překonáváte strach a vstupujete do prostoru lásky a jdete za svým snem, celý vesmír se vám bude snažit pomoct.
30.05.2021 07:10:36
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one