INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Vaše budoucnost si Vás najde sama

photo-1613473060226-dd81153a63db.jpg
Mnozí z nás v dnešní době čekají na určitou událost, když se toto očekávání stane skutečností, pak čekají na další a další události. Díky těmto budoucím očekáváním přicházíme o přítomný okamžik. V současné době se všichni vyvíjíme velice rychle, a proto se může stát, že se naše sny mohou velmi rychle měnit. V naší 3D realitě byly sny částečně očekávány a navázány na obvyklé životní standardy, mezi něž patří práce, milenecké vztahy nebo cestování.

Samozřejmě, že pro každou ekonomickou vrstvu byly sny jiné. Obvykle tyto sny vznikly v mladém věku a pokračovaly během celého našeho života ve 3D realitě. Teď ale musíme vzít v úvahu, že již nejdeme po přímé linii očekávání. Nyní se z nás stávají neustále měnící se bytosti. Proto je v současné době velkým plýtváním času našeho života, když sníme o tom, co si přejeme, aby se nám stalo zítra, místo toho, abychom si užívali přítomný okamžik.

Nic již nebude takové, jaké bylo dříve, dovolte si proto prožívat přítomný okamžik minutu po minutě. Věci, jež si nyní přejete, Vám již zítra nemusí dávat smysl. Jste nová bytost, na nové Zemi. Přestaňte ztrácet čas sněním o Vaší konkrétní budoucnosti. To, co se nyní děje, je velmi podobné tomu, když jste byli malí a jeden jste chtěli být hasičem, ale další den už jste chtěli být třeba doktorem. Když jste se ale stali dospělými a pochopili jste Vaše opravdové zájmy, začali jste se věnovat něčemu, co by Vás v dětství ani nenapadlo, že Vás v dospělosti bude bavit.

Tak je to i nyní, kdy teprve začínáme chápat, kdo vlastně ve skutečnosti jsme. Neexistují knihy nebo jiné materiály, jež by mohly dokázat, že se nacházíme za hranicemi 3D reality. Nyní se neustále vyvíjíme a kráčíme vpřed. Když v současné době dosáhnete pomyslné „dospělosti“, je možné, že některé věci, kterými se budete v budoucnu zabývat, jsou ještě nedostupné. Vy jste předchůdci, kteří vytvářejí nový svět včetně své vlastní nové osobnosti. V minulém roce jsme postavili základ, teď stavíme svou strukturu, a to bez knih, plánů nebo jiných vnějších zdrojů znalostí.

Naše nová struktura je uvnitř nás a velmi rychle se vyvíjí, proto to, o čem sníte dnes, může již za měsíc být pro Vás neaktuální. Není potřeba toužit po tom, co byste chtěli prožít nebo mít ve Vaší budoucnosti. Je to stejné, jako když jste v dětství ztratili doktorský plášť, abyste pak mohli jste zjistit, že nosit hasičský oblek je ještě zábavnější.
Nyní se neustále vyvíjíme způsoby, které ještě úplně nechápeme. Nejlepším možným způsobem, jak všechno pochopit je to, když Vás v 18 považovali za dospělé, ačkoliv se Vaše zájmy v následujících deseti letech změnily. Stejné je to i dnes, kdy nemáme žádné rámce, a tak se dnes můžete od následujícího měsíce velmi lišit.

Jedinou radou je dělat to, co Vás zajímá dnes, a neřešit, co bude zítra. Buďte jako děti, které dělají jen to, co je baví. Dětí celý den dělají jen to, co je zajímá, a vůbec nepřemýšlejí, co bude zítra. Věnujte se tedy jen svým zájmům, které Vás nyní zajímají, nebuďte ale překvapení tím, když Vás za pár měsíců bude bavit úplně něco jiného.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=s8Sn52ZmBYE&ab_channel=%D0%AD%D1%80%D0%B0%D0%92%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%8F
18.02.2021 18:50:04
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one