INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

V roce 2021 nebude nic „normálního“

unsplash.com

unsplash.com

V roce 2021 nebude nic „normálního“
Pomalu, ale jistě přichází transmutace. Váš vnitřní oheň se odráží ve vnějším světě. Je nutné mít záměr změnit sebe. V roce 2021 se vnitřní psychický stav lidí bude rychle materializovat ve vnějším světě. Reagujte proto na velké nervové otřesy velkými změnami. Není nutné stát se přímo mnichem. Vaše transmutace je Vaším restartem, kdy do svého každodenního života přivádíte nové zájmy a vzdáváte se některých ambicí. Právě tyto Vaše nové zájmy mohou odstartovat ve Vašich životech veliké změny.

Nyní je důležité, aby každý člověk byl sám aktivní a nečekal, že za něj někdo, někde, něco udělá. V roce 2021 nám velmi pomohou silná přátelství, podpora a spolupráce v oblasti kreativity. My jsme všechno, co potřebujeme a v tomto uvědomění je velká síla. Jsme na této planetě, abychom si více a více uvědomovali svou vlastní schopnost - kreativitu, kterou bychom měli využívat ve prospěch lidské společnosti.

Když se nacházíte uprostřed trosek se všemi Vašimi vypnutými nebo odstraněnými operačními systémy, které již nefungují, znamená to pro Vás dobrou zprávu v tom, že jste tlačeni k procesu myšlení nové úrovně. Opusťte proto staré myšlenkové vzorce, že budoucnost bude podobná naší předešlé minulosti. Přišel čas vyhodit do povětří své staré cíle či role a podívat se novou optikou na to, co děláte a jak to děláte. Od základů změňte své dosavadní myšlení a zeptejte se sami sebe, co byste rádi v tomto světě změnili. Můžete pro sebe vytvořit úplně nový svět.

Začněte nyní do svého života úmyslně přivádět nové lidi, myšlenky a nová setkání. Chytejte se záblesků nových možností za pačesy. Štěstí se k Vám nakloní tehdy, když jste ochotni zariskovat a využít jakoukoli možnost k tomu, abyste rozšířili svůj vlastní svět.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=lJ-UdZz7GGE&ab_channel=%D0%AD%D1%80%D0%B0%D0%92%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%8F
29.01.2021 16:02:57
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one