INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Už zbývá projít poslední a "nejvyšší" krok

unsplah.com

unsplah.com

Zdravím Vás, mé drahé milované děti!

Jak jste se jistě během posledního roku a půl přesvědčili, že bez ohledu na to, jaká opatření jsou vyhlášena, ani v případě jejich důsledného dodržování nevedou k našemu dřívějšímu obvyklému životu.

Je to proto, že tento návrat k dřívějšímu „normálu“ nikdy nebyl v plánu. Vlády téměř všech zemí světa se řídily stejným schématem, jenž vymysleli reptiliáni. Postupně tak můžeme pozorovat to, že v mnoha zemích světa již byla očkována naprostá většina populace.

Všichni tito lidé jsou nyní násilně odříznuti od hypotetického "normálního" života, jelikož už mají v těle implantovanou "časovanou bombu", kterou mohou ti, kdo ji nastražili, kdykoli aktivovat.

A i v případě nejpříznivějšího vývoje událostí, což znamená, že v příštích několika měsících temné síly budou odříznuty od vlády nad vaší planetou, jsou tito lidé odsouzeni k zániku, neboť všechny přirozené funkce jejich těl jsou potlačeny kvůli zásahu mimozemšťanů do jejich genomu, což v jejich tělech spustí sebedestrukční mechanismus.
Starší a nemocní lidé s oslabenou imunitou bývají první na ráně, protože očkování vyvolá zhoršení všech jejich chronických onemocnění.

Délka dožití ostatních bude záviset na síle jejich těl a odolnosti jejich ducha, jenž umírá jako poslední a obvykle se snaží udržet život v tělech lidí, kteří o něj zoufale bojují.
Někteří lidé však umírají téměř okamžitě po podání vakcíny. Ve skutečnosti za ně můžeme být jen rádi, neboť si tak zachovávají své duše, které raději hned opustí tělo, než aby zcela zanikly v důsledku genetických přeměn.

Čím více času uplyne po očkování a čím více vedlejších účinků a úmrtí bude mít očkování za následek, tím ostřejší budou vztahy mezi očkovanými lidmi a úřady, jež jim tento zrůdný experiment vnutily.

Lidé, kteří si uvědomí nevratné důsledky těchto postupů, se budou stále aktivněji účastnit protestů, čímž se nevědomky stanou spojenci těch, kteří byli od počátku zarytými odpůrci všeobecného očkování. K tomu samozřejmě významně přispěje i stále častější odhalování plánů světové vlády a již zahájené soudní procesy proti lékařským pokusům na lidech.

Mnozí z nich nebudou schopni takovou intenzitu emocí a budou potřebovat vážnou psychologickou pomoc, kterou jim nebudou moci zdravotnický systém poskytnout vzhledem k obrovskému počtu zdravotníků, kteří již byli očkováni a kteří budou sami potřebovat pomoc.

Jediné, co si nyní musíte uvědomit, je, že byste nikdy neměli dovolit, aby vás tito lidé stáhli s sebou do "víru" zoufalství, chaosu a strachu, který sami prožívají.
Bohužel pro ně nebudete moci nic udělat, a pokud jim přispěcháte na pomoc, stáhnou vás jen na dno onoho "oceánu" kolektivního vědomí lidstva, z něhož se vám s takovými obtížemi podařilo vystoupit na hladinu a nadechnout se čerstvého vzduchu svobody.

Buďte připraveni na všechno, moji drazí, na každý vývoj a každé lidské chování. A vždy pamatujte, že síly světla již zvítězily a jediné, co vám zbývá, je projít posledním "nejvyšším" krokem, jenž vás dovede do nového života v páté dimenzi.
A já si moc přeji, aby se to každému z vás podařilo!

Žehnám vám a nesmírně vás miluji!

Váš Otec-Absolut.


19.07.2021 11:29:32
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one