INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Už nikdy se nemusíte podceňovat

unsplash

unsplash

Hodně lidí si sami sebe stále příliš neváží. Tolik se zakořenili ve 3D, že v nich vzniká typický pocit bezvýznamnosti. Význam a hodnota člověka je ale přesně opačná. Člověk je část Stvořitele, a proto je každý jeden člověk velice významný. Mnozí sebe hodnotí podle toho, co dělají, ale ne podle toho, kdo jsou.

Jelikož tito lidé dělají nehodnotnou a špatně placenou práci, nikdo je nikdy neučil, jak moc jsou důležití. Všichni jsme součástí Stvořitele. Možná ještě neumíme proměnit vodu ve víno, ale to nevadí. Veliký mistr přišel na Zemi před více než dvěma tisíci lety, aby všem ukázal, kdo je to opravdový člověk. Snažil se všem ukázat, že my sami jsme ti zachránci našich životů. Ačkoliv strávil svou první noc na Zemi v chlévě, nevnímal tuto skutečnost negativně. Matrix nás učí, že jsme k ničemu. Je proto potřeba změnit toto omezující myšlení. Nyní je nutné naopak vnímat svou velikost.

Pokud nemůžete najít žádná potvrzení vaší velikosti ve svém životech, uvědomte si, že matrix celý náš život posiloval tento pocit bezvýznamnosti, aby nám mohl naši silu odebírat. Nikdo nekrade u toho, kdo má méně než on sám. Důvod, proč nás temné síly negativně ovlivňují či jinak sdírají je v tom, že máme všeho mnohem více než oni.
Podvodem nás donutili uvěřit v to, že jsou mocnější než my. Nošením drahých šperků, prováděním ceremoniálu a zaujímáním vlivných pozic nás pouze oklamali. Nalezněte svou silou a začněte slyšet pravdu, jelikož právě pravda vás posílí. Sledovat televizor a poslouchat zprávy je poddajné. To, co se nyní děje na Zemi, sleduje celý vesmír. K vzestupu obvykle dochází po jednotkách osob. Nyní však vzestup zažívá celá planeta plná lidí, což také neušlo pozorností celého vesmíru. Jedná se totiž o velmi vzácný úkaz, jehož jste součástí. Nyní již jistě chápete, jak moc jste důležití.

Jelikož lidé ve svých životech prožívají mnoho trápení, věří tomu, že nemohou být důležití. Opak je však pravdou, jelikož tito lidé jsou tak silní, že se sami rozhodlo podstoupit tuto náročnou cestu. V současné době také lidé mohou úplně odstranit z planety Země násilí a urážlivé chování. Také se jedná o součást vzestupu. Uzdravení vlastního negativního chování, uzdravuje také kolektivní vědomí. Díky tomuto uzdravení již nebudou tyto negativní vzorce existovat, jelikož nebudou uloženy v kolektivním vědomí.
Toto kolektivní léčení také pomáhá Zemi od zbavení se od temných entit na naší planetě. Jakmile toto léčení skončí, dojde k osvobození planety Země. Země prochází radikální proměnou. Vy jste u toho, abyste tuto změnu zahájili. Už chápete svou důležitost? Najděte si proto čas, abyste přehodnotili svůj vlastní názor o Vás samých.
30.05.2021 11:04:03
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one