INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Třetí dimenze se rozpouští a vezme s sebou část lidstva

unsplash

unsplash

Lidstvo čekalo na tento moment dlouhá léta. Náš veliký duchovní učitel Ježíš Kristus se před dvěma tisící lety inkarnoval na naši planetu, aby nám sdělil, že konec temných časů je blízko. Tak dlouho jsme čekali, že už jsme ani pomalu nevěřili, že časy Nové Země se vůbec někdy stanou skutečností. Boží plány jsou dokonalé. Všechno má svůj čas. A právě teď přichází dlouho očekávaný vzestup.

Země již tvoří nový svět s novým vědomím. Reset všech systémů již započal. Třetí dimenze se již rozpouští a brzy přestane úplně existovat a vezme s sebou vše, co je s ní energeticky totožné, což se dotkne i části lidstva. Tito lidé budou muset znovu projít určité lekce, ale ne již na této planetě.

Ti, co mají vyšší vibrace, dostanou možnost postoupit kvantovým skokem. Díky svému úsilí uvidíte počátky Nové Země. Těžké dny, které nyní zažíváme, nám dávají příležitosti zbavit se našich strachů, jež jsou v nás uloženy. Staré strachy před vším, s čím jsme se setkávali v minulých životech vyplouvají na povrch, abychom je mohli pocítit a vysvobodit. Vše, co se nyní děje, je následkem změn, na které jsme tak dlouho čekali. Pokud se cítíte špatně, jste naštvaní, odpoutejte se od těchto emocí.

Nebojte se následků současného chaosu, jelikož život na Zemi již nikdy nebude jako dříve. Nedívejte se na současnou situaci jako na nějakou válku. Pamatujte, že nyní bude probíhat reset všech systémů na planetě. Již dnes existují tisíce užitečných technologií, které však nejsou kvůli zájmům vládců planety využívány, jelikož jim nepřinášely zisk. Mnoho z nich se však brzy v praxi začne používat. Bude to znamenat konec otroctví. Dostali jste se již tak daleko, absolvovali jste stovky inkarnací, abyste se připravili a dočkali tohoto momentu.

Rok 2020 fakticky rozdělil planetu na dva světy. Snažte se pochopit ty, kteří stále vibrují v dualitě a oddělení. Rozhodli se, že ještě neprovedou svůj vzestup. Budou mít čas, i když jim to bude možná trvat i další tisíce let, jednoho dne budou mít další příležitosti.


11.07.2021 09:18:46
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one