INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Telepatie nabírá na síle

unsplash

unsplash

Během mnoha let bylo lidstvo pomocí omezení lidského vědomí udržováno pod kontrolou. Lidstvo bylo přinuceno věřit tomu, že žijeme jenom jednou a že na naší planetě musíme bojovat o přežití. Všechny existující systémy byly vytvořeny a jsou vytvořeny pouze k tomu, aby lidstvo bylo neustále udržováno pod kontrolou.

Tento proces růstu a učení do nedávna sloužil každému v jeho dalším vývoji. Dokonce i ti, kteří získávají uspokojení od těchto zlomyslných činů, se v tomto procesu učí. Proces vývoje těchto zlomyslných entit, dokud nedosáhnou potřebného stupně vývoje, však může trvat ještě mnoho let. Žádné duše není navždy ztracena.
My jsme však už dosáhli svého posledního stupně našeho vývoje lidstva na Zemi. Opona se pomalu zvedá. Postupně se všechna omezení našeho vědomi zmenšují, díky čemuž začínáme zjišťovat to, kdo doopravdy jsme. Toto postupné rozšiřování našeho vědomí nám také přináší naše vrozené síly.

Každá duše má svůj úkol, který je nyní nutné vyplnit. Díky zvedání opony také dochází k tomu, že schopnosti telepatie nabírají na síle. Telepatie existovala vždycky. Nyní se bude telepatie mezi lidmi rychle rozvíjet. Na Nové Zemi se bude jednat o normální komunikaci. V této oblasti dochází k významnému posunu. Komunikace pomocí telepatie nemůže člověk obelhat, jak tomu může být u komunikace slovní. Telepatie je čistá energie a je velmi spojena s pocity. Telepatie čte úmysly ještě před samotnou komunikací či jednáním. Umí číst myšlenky. Již nikdy více nikdo nikoho nepodvede. Respekt bude základem všeho. Respektujte proto sami sebe, ale také i ostatní. Vše bude jedno. Telepatie nepřipustí ani jednu chybu.
29.04.2021 06:34:01
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one