INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Symptomy duchovního vzestupu

unplash.com
unplash.com
V naších tělech dochází nyní k velkým změnám. Mění se u nás naše vidění okolního světa. Také v našich tělech dochází ke zvyšující se schopnosti udržovat nové světelné energie. Díky tomu, jak se v našich fyzických a emocionálních tělech mění elektromagnetické frekvence, mnozí z nás o sobě začínají zcela jinak uvažovat.

Podle toho, jak udržujeme odpor v našem těle, můžeme čas od času zažívat fyzické a emocionální symptomy. Tyto příznaky jsou známé jako symptomy duchovního vzestupu. Jestli je někdo nejistý a znepokojen těmito stavy, může se jít kvůli těmto symptomům poradit se svým lékařem. Avšak se nedivte, když po několika návštěvách lékaře, Vám nakonec řekne, že jste zcela zdráv.

Stáváte se totiž bytostí, jež začíná přijímat vyšší vibrace vědomí. Měníte se, zmenšujete hustotu svého těla. V takových případech je pak nejlepším řešením uvolnit se a vědět, že tato fáze adaptace na nové energie brzy skončí. Co se týká některých typických příznaků duchovního vzestupu, může se například jednat o fyzické nepohodlí v různých částech lidského těla, bolesti určitých části těla, bolesti hlavy, návaly tepla, pocity beznaděje a deprese.

U pocitu beznaděje však mohou být příčiny různé, jelikož na Vás například mohou působit negativní myšlenky lidí, kteří žijí ve Vašem okolí. Nebo možná také někdy zažíváte pocity beznaděje, protože vzpomínáte na svůj domov, odkud jste přišli na tuto planetu. A kvůli tomu, jak hluk a drama kolem Vás jsou stále hlasitější a zřetelnější, tak kontrast mezi tím, co vidíte kolem sebe a tím, co si pamatujete jako Váš domov, je obrovský. Mnozí lidé tento kontrast velmi dobře cítí.

Pokud chcete sami sobě pomoci s přechodem do vyšších vibrací a ulehčit si působení některých symptomů duchovního vzestupu, tak zkuste věnovat pozornost tomu, co je ve Vašem životě krásné a tomu, co si ve Vašem životě vážíte. Díky tomu se opět ocitnete „doma“.


Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=_j2VGHota64&ab_channel=%D0%AD%D1%80%D0%B0%D0%92%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%8F
02.02.2021 15:17:12
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one