INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Růst frekvence Země

unsplash.com

unsplash.com

Dříve byla frekvence vibrací Země v rozmezí 7,6-7,8 Hz a zůstávala stabilní po celá tisíciletí. Od roku 2000 se vibrace začaly závratně zvyšovat. Od té doby se do roku 2020 prudce zvýšila hned 5krát na 36 Hz a tato frekvence neustále pokračuje ve svém růstu.

Pokud se frekvence vibrací člověka neshoduje s frekvencí Země, dochází k odchylkám ve zdraví a ztrátě imunity člověka. V případě, že je člověk nějakým způsobem oddělen od vibrací Země, je nemocný a neživotaschopný.

Zvýšení frekvence zemských vibrací v průběhu let od roku 2000:

rok frekvence vibrací v Hz:

do 2000 7,6-7,8
2000 9,30
2007 9,80
2012 11,80
2013 13,74
2014 16,5
2015-16 30
2017-2020 36

Jak zvládnout rostoucí frekvenci zemských vibrací?

Jediný způsob, jak se popasovat s novými vysokými vibracemi, je zvýšit vlastní frekvenci vibrací přizpůsobením se nové frekvenci zemských vibrací. Pokud člověk zůstává na stejné frekvenci vibrací, stává se neživotaschopným. Nastávají u něj problémy se srdcem, cévami, mozkem či celkově imunitou, která selhává kvůli nedostatečné frekvenci buněčných vibrací. Člověk s nízkou vibrací se také mnohem náročněji potýká s virovými onemocněními. V lidském těle jsou a vždy byly viry. Je to symbióza. V těle člověka s oslabenou imunitou se ale viry aktivují a začínají jej napadat.

Očekává se, že Země zvýší své vibrace až na 100-200 Hz. Pro optimální zdraví v dnešní době je nutné udržet si osobní vibraci minimálně na hranici 36 Hz. Nyní si proto uvedeme pár příkladů, jak si udržet svou vibraci na potřebné hodnotě. Měli bychom být vděčni za vše, co máme. Neměli bychom podléhat strachu a panice.

Měli bychom z našich životů vyloučit vše, co je škodlivé a snižuje naši imunitu. Jedná se například o konzumaci alkoholu, kouření, drogovou závislost, nadávky, lenost, závist, hněv, odsuzovaní, hněv, pýchu, zášť, vztek, strach, přemíru sexu.

Ke snížení našich osobních vibrací také vede užívání vulgárních slov. Tato nehezká slova dokonce vedou k postupné degeneraci jednotlivých národů. Většina lidí si bohužel neuvědomuje, že sprostá slova okrádají o dobro jak osobu, která sprostá slova užívá, tak také posluchače či čtenáře takových slov.
13.07.2021 07:17:17
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one