INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Rovnováha uvnitř nás se stává velice důležitou pro naší životní pohodu

photo-1598826739205-d09823c3bc3d.jpg
Podle toho, jak se v současné době rozvíjíme v mnohorozměrné bytosti, jsou nyní v našich životech chvíle, kdy se cítíme zdevastovaní, nejednotní nebo dokonce opuštění. Obvykle to může znamenat to, že se chystáme udělat energetický skok. Žijeme v silném období, které nás ponouká k tomu, abychom se zbavili našeho dosavadního způsobu života.

Uvnitř nás dochází k energetickým změnám, které od nás vyžadují dostatek víry a důvěry, abychom si dovolili rozšiřovat naše životy o nové aspekty. Pocity rozdělení a nejednoty jsou indikátory toho, že do svých těl integrujeme nové energie. Dokud se nacházíme v procesu integrace a předtím, než získáme nové tvůrčí schopnosti, tak neutrální pocity a pocity rovnováhy, jsou během současných vnějších otřesů životně důležité pro náš spokojený život.

Právě v současní době je velice důležité připomenout si to, že nikdy nejsem sami a pořád dostáváme lásku od Boha a že naše spojení s energií zdroje je pomocí našeho dýchání. Začněte dýchat hlouběji a pomaleji, díky čemuž pocítíte více vyrovnávání s energií Zdroje. Když se cítíte zmatení či osamělí, je to možnost, jak se můžete odevzdat procesu změny ve Vašem životě. Odevzdat tomuto procesu je lepší, než se nadarmo snažit najít stará spojení, která už ale dávno neexistují.

Nyní velice rychle přecházíme na nové úrovně uvědomění. Čím rychleji se odpoutáme od starých představ o svém progresu, tím lépe bude našemu nervovému systému. V dnešních dnech jsme inspirováni a vedeni zcela novými způsoby. Vše se nyní může velice rychle měnit, je to vynikající možnosti, jak se můžeme naučit k sobě chovat s láskou a pochopením. Každý z nás současné období prožívá individuálně, proto je naše schopnost být neustále neutrálními a zůstávat v rovnováze v našich srdcích tak důležitá.

Vědomí všech obyvatel Země se v současné době rozšiřuje a naplňuje se světlem. Vše, co neodpovídá tomuto rozšíření, podléhá proměně. Dobrá zpráva v rámci rozšíření našeho vědomí je v tom, že v tomto procesu nás podporuje Božská přítomnost lásky, která se o nás neustále stará a nabízí nám vše potřebné pro naplnění úkolů naší duše. Ačkoli si mnohokrát myslíme, že jsme na vše sami, pravý opak je pravdou.
23.02.2021 16:39:12
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one