INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Rok 2021 je poslední šancí

z webu unsplash

z webu unsplash

Rok 2021 je poslední šancí
Rok 2020 byl velice přelomový v historii Země. To, co se stalo za pouhý rok, je možné porovnat s celou epochou. Během několika málo měsíců byly odhaleny jak všechny negativní stránky celé společnosti, tak také těch, kteří celou společnost řídí. Všechno se stalo velmi rychle a nečekaně. Mohli jsem si snad ještě loni představit, že brzy budeme žít na úplně jiné planetě, kde není svoboda volného pohybu a kde není možnost svobodně dýchat?

Tato situace nebyla vytvořena náhodně. Pohodlný a zajištěný život totiž nemohl lidstvo vyvést z anabiózy materiálního blahobytu a probudit v něm tak jeho Boží základ. Proto kvůli záchrany lidstva vše muselo dojít až do takového extrému, ve kterém nyní žijeme. Muselo dojít k šokové terapii. Bylo to provedeno těmi, kteří dovedli lidstvo do této duchovní anabiózy. Mohli se tak projevit v celé své kráse.

Současně s tím však lidstvo dostalo šanci uvidět, kdo opravdu řídí tento svět a koho lidstvo svou pasivitou а krátkozrakostí připustilo k moci. Situace v roce 2020 odhalila oponu a lidé tak uviděli strašlivé zákulisí zločinů, jež se dějí na planetě Zemi. Bohužel to ale neviděli všichni, ale jen ti, kteří to vidět chtěli. Ti, kteří byli připraveni vidět strašlivou pravdu. Drtivá většina obyvatel Země ale dala přednost předešlému způsobu života.

V tento osudový moment se obyvatelstvo planety Země rozdělilo na dva tábory. Na ty, kteří se probudili a na ty, kteří stále hluboce spí. Hluboce spících je bohužel stále mnohem více než probuzených. To je ale jejich volba, jelikož podmínky pro probuzení vědomí byly dány všem stejné. Pouze kvůli jejich pasivitě, lenosti a strachu nemohli vidět to, co jim leží přímo před nosem. Informací je však již v dnešní době díky světlým duším lékařů, právníků, novinářů, kteří se snaží lidstvo pravdivě informovat, dostatek.

Tito odborníci často předkládají nezvratná fakta a důkazy. Přesto ale miliony lidí na naší planetě zůstávají slepí a hluší a poslušně plní programy, které do nich byly vloženy. Brzy bude podniknut poslední pokus probudit spící část lidstva, kdy odhalení skutků temných sil budou přístupné pro každého. To ale bude poslední šance pro ty, kteří se rozhodnou žít v novém světě, kde panují vesmírné, Boží zákony života. Tedy zákony, podle nichž žijí všechny vysoce rozvinuté civilizace naší galaxie. Právě tak bude projevena svobodná vůle každého obyvatele planety Země, díky níž každá bytost na naší planetě udělá svou vlastní a konečnou volbu.


Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=uXz_MPPO0mw&ab_channel=%D0%AD%D1%80%D0%B0%D0%92%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%8F


27.01.2021 07:38:24
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one