INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Proč tolik lidí nyní opouští planetu?

unsplash

unsplash

Lidé nyní zjišťují, že musejí ve svých životech udělat velmi důležitou volbu, a to buď se probudit, nebo opustit tento život na této planetě. Proč musejí vlastně planetu opustit? Je to proto, že tito lidé žijící v nižších dimenzích již nejsou schopní žít ve vysokých frekvencích 3D, 4D a 5D, které jsou na naší planetě stále silnější.

Čím více se lidé na světe probouzí, tím více se zvyšují vibrace v lidském kolektivním vědomí. Dochází tak k silným porušením rovnováhy v podvědomí lidí, jež uvízli v tvrdé 3D realitě, jelikož jejich fyzická těla nemohou čelit zvýšeným energetickým vibracím, jež vstřebávají jejich éterická těla.

Všichni jsme na své vlastní životní cestě. Lidská psychika bude soudit a odsuzovat ty, co nedělají správné věci, zatímco Stvořitel s láskou umožňuje všem udělat svou vlastní volbu, tedy východisku, k němuž vás dovede váš vlastní život.

Pamatujte, že vše ve vesmíru je energie spojená s energií bezpodmínečné lásky. Můžeme zachránit mnoho životů tím, že přijmeme člověka takovým, jakým je. Ponecháme přitom stranou naše souzení a rady.

Pokud se však lidé rozhodnou odejít nyní ze svého současného života, ať už ze své vlastní vůle, protože přišel jejich čas, anebo proto, že současné energie již neodpovídají jejich osobní vibrační frekvenci, vězte, že nehledě na to, jak mají nízké či nerozvité vědomí, nejsou a nezůstanou nikdy ve Vesmíru osamoceni.
10.06.2021 12:51:17
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one