INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Proč je člověk nemocný?

photo-1622556606088-bc1efb0aa588.jpg
Proč je člověk nemocný? Je to tím, že jeho spojení s Vesmírem je velice slabé. Nedostává dostatek energie. Má nedostatek sil pro plnohodnotné fungování organizmu. Takový člověk pak nemá sílu, energie, náladu, objevuje se u něj apatie.

Uzdravení, vyléčení, kvalitní život přicházejí tehdy, když jsou obnoveny energetické toky. Kosmické energie jsou vším, co člověk potřebuje k plnohodnotnému životu. Pokud má člověk dobré spojení s Vesmírem, je zdravý, energický, má dobrý osud. Ve Vesmíru je vše, propojení a náhody neexistují. Jsou Vesmírné zákony, které by měl znát každý člověk. Každý člověk má dostatek možností, aby se zbavil prakticky jakéhokoliv onemocnění. Neexistují nevyléčitelné nemoci. Člověk je to, co jí. Má špatnou karmu, pokud na sobě nepracuje.

Jako základní prevence všech nemocí dokonale funguje, když se člověk dokáže zbavit všech lživých negativních myšlenek či negativních činů. Žijeme v hojném Vesmíru, kde dobré zdraví, šťastný život, dobré mezilidské vztahy jsou normou. Kosmické energie dávají lidem vše pro spokojený život. Lidské chyby však často tyto energetické toky blokují, a proto člověk začíná být nemocný. Pokud člověk zjistí příčinu nemoci, můžu ji odstranit, díky čemuž nemoc z jeho života odejde.

Tímto se duchovní léčitelství odlišuje od jiných léčitelských přístupů. Lidem, kteří na sobě pracují, přichází za jakýkoliv malinký krok k dobru a světlu z Vesmíru velká pomoc. Lidé si myslí, že jsou nemocní, protože se někde nachladili, něčím infikovali nebo už jsou v pokročilém věku. Avšak bez odpovídajících negativních energií by žádná nemoc v lidském těle vzniknout nemohla, jelikož by ji nemělo co přitáhnout. Ve fyzickém těle je plus přitahováno k minusu. V duchovním světe je přitahováno podobné k podobnému.
Obviňovat okolnosti či jiné lidi ve svých problémech, to je cesta, jež nikam nevede. Všechny naše nemoci vznikají ze špatného pohledu na náš život. Také často vznikají kvůli našich urážek, závistí či našemu strachu onemocnět a umřít. Nemoci a neúspěchy v našich životech nejsou tresty, ale jsou projevem zákona příčiny a následku. Tento zákon je také možná chápat jako zákon karmy. Naše představy o životě jsou v něčem správné a v něčem nesprávné.

Naše chyby, kterých se dopouštíme v myšlenkách, slovech, činech, se hromadí a vytvářejí v našich jemněhmotných tělech negativní myšlenkové vzorce. Negativní emoce poté narušují energetickou rovnováhu jemněhmotných těl, proto se u něj vyskytují bolesti a různé nemoci. Odstranění příčiny nemoci vede k tomu, že nemoc z lidského těla odchází. To, co je považováno za zázrak, je obnovení přírodních zákonů. Díky tomu máme možnost vyléčit se ze všech nemocí. Všechny lidské problémy vznikají kvůli egoismu, strachu, neznalosti a lenosti.

V lidském životě je nutné všem odpustit a na nikoho se nezlobit. Pokud nedokážeme sobě či druhým odpustit, fyzicky narušujeme naše tělo a to vytváří negativní budoucnost. Nesmí být žádné pochyby ohledně spravedlnosti světa a existujících zákonů Vesmíru. Lidské myšlenky jsou největší silou ve Vesmíru. Nedovolte proto, aby vás negativní myšlenky ovládaly. Lidé s negativními myšlenkami jsou připraveni myšlenkově „zničit“ svět za to, že se jim nezdá být příliš dokonalý. Takoví lidé se urážejí, nenávidí, mstí se a opovrhují lidmi, jež se jim nezdají dost dobří.

Lidé s tímto myšlením zkrátka nechápou, že okolní svět je jejich světem. A když vytvářejí destruktivní myšlenky, ničí také sami sebe. Ve skutečnosti je ale Vesmír velmi harmonický a dokonalý, jelikož v něm platí univerzální zákon: „Každému podle jeho víry, myšlenek a činů.“ Lidé musejí pochopit, že nedokonalý není Vesmír, ale jejich pohled na svět. Je velmi důležité přestat urážet sebe a druhé. Je potřeba z našich životu odebrat vše, co brání lásce. Po osvobození od urážek, odsuzování a nenávisti se vše kolem člověka mění. Vše je najednou lepší, je to důsledek příchodu nových energií. Pozitivní energií jsou nyní velice důležité. Již dlouho jsou lidé informováni o tom, že je nutné osvobozovat se od negativních myšlenek, především od urážek na osud a blízké.
04.06.2021 10:55:39
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one