INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Příznaky vysokých vibrací

unsplash.com
unsplash.com
Jaké jsou některé příznaky vysokých vibrací u člověka? Čas od času ve Vašem životě cítíte přítomnost andělů - rádců, máte schopnost vnímat kolem sebe různé energie, cítíte druhé lidi na energetické úrovni, málokdy onemocníte, je to proto, že Váš imunitní systém funguje velmi dobře. Dokonce i tehdy, když je kolem Vás mnoho lidí nemocných, Vy však jste stále zdravotně úplně v pořádku.

Jste také mnohem moudřejší, než je většina lidí, je to z důvodu, že se řídíte Vaší intuicí. Také ve velmi neobyčejných či náročných situacích nacházíte potřebná řešení problémů. Obecně jste šťastný člověk, jenž se snadno nenechá životem rozrušit. Dokážete vytěžit velký užitek z jakékoli těžké životní situace.

Do stavu meditace se dostáváte velice přirozeným způsobem. Mnohokrát tedy meditujete, aniž byste si to sami uvědomovali. Je to Váš způsob, jak snížit stres a naplnit se novou energií. Pomocí své intuice máte tendence hluboko cítit věci. V situacích, kdy ostatní nic necítí, můžete cítit, že se kolem Vás děje něco špatného. Vždy důvěřujete své intuici. Máte schopnost cítit to, co ostatní lidé nikdy necítí.

Lidé jsou rádi ve Vaší přítomnosti. Vaše smysly jsou silnější, než u jiných lidí. Kdekoliv se nacházíte narážíte na znaky synchronicity. Často si všímáte stále se opakující stejná čísla, nebo jiné znaky, jež jsou známy pouze Vám. Vesmír s Vámi komunikuje, moc dobře víte, že vše se děje z nějakého důvodu. V životě žádné náhody neexistují.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=Te9ySQt3EJ4&ab_channel=%D0%AD%D1%80%D0%B0%D0%92%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%8F
04.02.2021 11:31:04
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one