INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Přecházíme do různých realit

unsplash.com

unsplash.com

Přecházíme do různých realit
V současné době ne všichni jedeme do totožného cíle. Všichni jedeme po po dálnici ze staré Země, ale výjezd z této planety si každý podle naší frekvence vibrací a našeho životní cíle vybíráme svůj. Někdo míří na novou Zem vyšších vibrací, pracuje proto na tom, aby udržoval své osobní vibrace ve vysokých frekvencí, které jej dovedou k potřebnému výjezdu.

Jiní lidé mohou směřovat jinam a mají zase jiné možnosti, kam směřovat dále na své životní cestě. Někteří se navracejí k iluzi 3D reality, kdy se tato iluze navíc boří přímo před očima. Není to zrovna nejlepší místo k pozemskému životu. Je to místo apokalyptických slepých uliček a strachu. Někteří lidé pak směřují na alternativní Zemi. V této alternativní Zemi budou zažívat lži, manipulace, iluze, strachy a obavy ve svých životech. V této Zemi budou pod neustálou kontrolou umělé inteligence, korporací a jejich technologiemi.

Pro mnohé lidi je nyní jediná destinace, která má smysl pro další život, nová Země. Mnozí si tak stále vybírají další pokračování svého života právě v této realitě. Tato realita znamená život v harmonii s přírodou. Život, který je v radosti, míru a kreativitě. Život, kdy je matka Země nedotčená. Když si tento způsob života vybíráte ve svém nitru, manifestuje se Vám i ve Vaší vnější realitě.

Všechny tyto verze Země existují nyní ve stejnou dobu a prozatím také na jednom místě. Cílem současného chaosu je to, abychom si mohli vybrat, na jaké úrovní, v jaké dimenzi Země chceme dále žít naše životy. Už je nejvyšší čas odbočovat. Už jsme téměř na místě.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=T4JI5n7-9dg&ab_channel=%D0%AD%D1%80%D0%B0%D0%92%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%8F


27.01.2021 07:43:24
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one