INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Poslední pokus o probuzení těch, kteří by se ještě teoreticky mohli probudit

Zdravím vás, milí pozemšťané!

Dnes vás informuji jako vrchní velitel vesmírné flotily, abych vám sdělil, co se nyní děje v blízkém okolí Země.
Mnozí z vás si již pravděpodobně uvědomili, že bitva mezi temnými a světlými silami na Zemi vstoupila do rozhodující fáze. Nyní se projevuje na všech úrovních existence. To, co se nyní děje, je jasná potřeba udělat tlustou čáru za starým trojrozměrným světem na vaší planetě.

Jen tak může nová dimenze vstoupit do života a lidé mohou začít transformovat nový vysoce vibrační prostor nejen energeticky, ale i prakticky, zrušit také staré mocenské instituce a vytvořit nová centra pro koordinaci a řízení společnosti. Nyní probíhá poslední pokus o probuzení těch, kteří jsou potenciálně připraveni se probudit.

Z toho plyne absurdita všech požadavků loutek hlubokého státu, které, jak se zdá, již jednají ke své vlastní škodě, ale ve skutečnosti je to vše součástí Stvořitelova plánu na probuzení obyvatelstva vaší krásné planety, které bylo po dlouhá staletí drženo v zajetí nelidí, kteří Zemi vládli.

Vše se projevuje tak, že to může nevidět jen slepý. A díky masovému probuzení lidí vstupuje naše činnost také do své závěrečné fáze.
Věřte mi, moji drazí, že vás podporujeme nejen na jemné úrovni tím, že vám posíláme energii spásy, ale také na fyzické úrovni, kde pomáháme těm, kteří provádějí závěrečnou část své operace na osvobození Země od všech zástupců temných sil vtělených do fyzických těl.

Jejich počet je opravdu velký, protože celá vaše společnost, všechny země světa jsou prolezlé zkorumpovanou sítí stínové vlády, do níž se dostaly prakticky všechny hlavy států, jejich vlády a úředníci na všech úrovních moci.

Vidíte, jak bezostyšně a beztrestně jsou z fyzické roviny odstraňováni všichni nechtění vůdci zemí, které je neposlouchají, a bohužel se nám ne vždy daří udržet je mimo nebezpečí. Co však můžeme udělat, je kontrolovat vzdušný prostor Země, který naše lodě nyní obklopují těsným prstencem.

Poslední baštou temných sil na Zemi byly jejich podzemní základny na Antarktidě, které jsou nyní zcela obsazené a vyčištěné od všech, kdo se podíleli na projektech, na nichž pracovali celá desetiletí.

Nyní se zaměřujeme především na pomoc pozemské alianci světelných sil z jemnohmotné úrovně a sledujeme všechny pohyby ve vesmíru, abychom nedopustili ani sebemenší narušení jejich programu Odhalení, který by měl vstoupit v platnost v blízké budoucnosti.

Takové "krytí" je pro tyto statečné a odvážné lidi nezbytné, jelikož nejenže riskují své životy, ale jsou také vystaveni neustálým energetickým útokům ze strany zbytků temných sil, které na vaší planetě stále zůstávají a které se do posledního dechu snaží plnit rozkazy svých „pánů“.

Nebudu zabíhat do podrobností naší práce, protože smyslem mého poselství je podpořit vás a ujistit vás, že vše na jemné úrovni je již pod kontrolou.
Nyní je na vás, abyste vykonali svou část práce, tedy projevili svou svobodnou vůli a učinili konečné rozhodnutí ve prospěch přechodu společně se Zemí do nové éry Páté dimenze. Spojte se v duchu, naši drazí!

Ukažte svou pevnost a odhodlání při obraně svých zájmů a práva rozhodovat o svém životě a zdraví! Společně pak dosáhneme rychlého a rozhodného vítězství a osvobodíme lidstvo z tisíciletého otroctví.

Váš upřímně milující Aštar Šeran!
16.07.2021 11:31:48
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one