INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Poselství od Vyššího Já - Mike Quinsey

Zdá se, že se věci vyvíjejí velmi pomalu, opak je však pravdou, jelikož se již delší dobu věci zrychlují. V tomto bodě je vhodné, aby veřejnost věděla, co se děje a jak to ovlivní vaši budoucnost.

Je zřejmé, že pravdu před vámi nelze skrývat příliš dlouho a že by vám měla zvednout náladu a vysvětlit některé neobvyklé události. Celkově to bude dobrá zpráva, protože Aliance může poprvé otevřeně hovořit o svých aktivitách, jejichž cílem je omezit a omezit moc iluminátů a vymanit se z jejich kontroly.

Jejich vedení je v rozkladu a nemůže uspět ve svém plánu na ovládnutí obyvatelstva. Buďte si jisti, že se budou zodpovídat ze svých vražedných a ďábelských plánů zničit velké množství lidí. Měli mít svobodnou vůli, ale vyšší moc nedovolila, aby jejich činy vedly k velkým počtům úmrtí.

Nyní, když se situace obrátila, bude možná možné prozradit některé podrobnosti o tom, co se stalo, ale buďte si jisti, že vaše budoucnost je již napsána, a jak často zmiňujeme, je velmi světlá a všichni ji uvítají.

Síly světla nezahálely a sledovaly všechny akce temných. Může se zdát zvláštní, že jim je stále ponechána určitá svoboda k páchání jejich hanebných zločinů, ale přesně to se ve svobodném vesmíru děje. Znovu vám říkáme, že podle Vesmírného zákona vám temní musejí dát vědět, jaké jsou jejich záměry, a na tom závisí, jak budou síly světla reagovat, jak uznají za vhodné. Časem bude odhaleno mnoho událostí, které jsou jim připisovány, a to hlavně u soudu.

Váš příběh je plný bojů mezi temnotou a světlem, ale ať už se stane cokoli, můžete si být jisti, že Světlo bude dominantní silou. Se začátkem nového cyklu v roce 2012 bylo Světlo pozvednuto a porážka temných byla zajištěna. Od té doby bylo dosaženo významného pokroku v omezování jejich aktivit a mnoho jejich příznivců bylo staženo a tento proces bude pokračovat.

Konflikty se odehrávaly na povrchu i pod ním, kde se odehrálo tolik bitev. Celý příběh by zaplnil několik svazků a vy byste měli jen málo znalostí o tom, co se skutečně děje, a mnohé by znělo neuvěřitelně a dokonce jako výmysl.

Nicméně boj o mysl a duši vás všech trval dlouhá léta. Pravda je podivnější než fikce a časem vyjde najevo. Vaše životy ovládali ilumináti jednoduše proto, že měli své příznivce na mnoha řídících a důležitých pozicích.

Čekají vás světlejší a šťastnější dny a zasloužíte si všechny pocty a odměny, které se vám dostanou. Nikdy jste nebyli zapomenuti nebo ponecháni sami sobě a byli jste ujištěni, že na váš pokrok dohlížejí velké a mocné bytosti, a jste si jisti svým vítězstvím, i když jste prošli velmi těžkými časy.

Velkou roli v tom hrála veškerá karma a díky tomu mnoho a mnoho duší očistilo svou osobní karmu a může se připojit ke Světlu. Jak je vidět z vaší historie, žádná situace není bez pozitivního výsledku, i když to v danou chvíli nelze pochopit. Každá jednotlivá duše si bude vědoma svého plánu postupu, o němž byla informována před svou inkarnací a s nímž také předem souhlasila.

Je možné, že se na obzoru rýsuje významná událost a nakonec se objeví odhalení, která všem otevřou oči a ukáží pravdu. Takové věci se objevují poměrně pravidelně, a když už si myslíte, že budou odhaleny, nic se neděje. Je jasné, že se to všechno děje z dobrého důvodu, ale je to tak frustrující, když se cítíte znovu zklamaní.

Přesto nelze záležitost nadále odkládat, a jak čas plyne, odhalení o vaší budoucnosti se stávají naléhavou záležitostí. Málokomu vadí, když pravda vyjde najevo, ale ti temní by raději zůstali v nevědomosti, aby vás mohli snáze ovládat.

Boj tedy pokračuje, čas plyne rychleji než kdy jindy a potřeba osvětlit vám, co vás čeká v budoucnosti, je stále naléhavější. Dosáhli jsme bodu, kdy je nezbytné, abyste byli v obraze, abyste byli připraveni na budoucí události.

Jste tak daleko za událostmi, že o nich musíte vědět mnohem více, abyste se mezi ně mohli zařadit. Kdysi se myslelo, že nedokážete zvládnout pravdu, ale bylo vám dáno tolik věcí, které naznačují, jakým směrem se lidstvo ubírá, a vy jste ve skutečnosti připraveni dozvědět se více.

To vám usnadní cestu k ještě většímu porozumění, abyste byli plně připraveni na velké změny, které přijdou. V minulosti vždy existovala neochota prozradit příliš mnoho, ale nyní je určitá naléhavost "dostat vás do obrazu". To se musí stát, abyste byli připraveni na ještě větší odhalení, samozřejmě mluvíme o pozitivním vývoji, který vám pomůže pochopit, co pro vás budoucnost přinese.

Události se v poslední době vyvíjejí tak rychle, že jste ve svém chápání natolik pozadu, že někteří lidé nebudou schopni přijmout to, co se děje. Čas od času jsme naznačovali změny, ke kterým došlo, ale nyní je důležité, abyste se do nich dostali. Buďte si jisti, že mnoho změn bude velmi přijatelných, pokud přejdete do Nového Věku, pokud jde o technologie, nejprve trochu a pak postupně přejdete na nový způsob myšlení a práce.

Již jsme se jimi zabývali dříve, takže vás nutně nepřekvapí. Zlepší se kvalita vašeho života a budete mít mnohem více času na to, abyste sami pochopili změny kolem sebe. Jste v Novém Věku a stanete se bytostmi, jež se s ním dokáží vyrovnat. Neočekávejte však příliš mnoho najednou, ale vězte, že existuje mnoho přijatelných věcí, které vám mohou být předloženy ke zlepšení kvality vašeho života.

Opouštím vás s láskou a požehnáním, ať Světlo osvítí vaše dny a cestu k dokončení. Toto poselství přichází skrze mé Vyšší Já, mé Božské Já, a každá duše má stejné
spojení s Bohem.

V lásce a světle.
Mike Quinsey
19.07.2021 08:55:27
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one