INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Pocit vděčnosti ovlivňuje naše zdraví a blahobyt

stažený soubor.jpg
Pokud jste vděční za vše, co vidíte a máte, nebo za to, co vás v životě teprve čeká, budete se moci očistit od toxinů ve vašem těle. Pouze VY platíte tu nejvyšší cenu a ne ti lidé, na které jste naštvaní. Možná, že tito lidé ani neví o tom, že vám na nich něco vadí. Když se soustředíte na negativní věci, ve vašem těle se hromadí negativní energie. To je důsledkem, že se v celém lidském těle ukládají toxiny.

Negativní energie vytváří překážky, které vám brání v tom, abyste byli tím, kým chcete být. Naučte se být vděčni za vše. Není potřeba být zajatcem nepohodlí a bolesti. Začněte třeba tím, že budete děkovat světu za různé maličkosti. Pokud zjistíte, že jste uvízli v negativních myšlenkách, vzpomeňte si na nějakou malou událost během dne, jež vám dělá radost. Vděčni můžeme být třeba za šálek kávy nebo čaje. Také díky slunečnému dni můžeme pociťovat vděčnost. Nebo nahlas poděkujte za všechny věci, za něž můžete být vděčni.

Nemáte rádi svého šéfa? Poděkujte vesmíru, že vůbec nějakou práci máte. Také můžete dopředu poděkovat za práci vašich snů. Pomocí vizualizace si můžete představit, jak úspěšně zvládáte pracovní pohovor, díky němuž získáváte práci, kterou opravdu chcete dělat. Vděčnost je uznání našich životních darů.

Mnoho lidí spoléhá na to, že jak dostanou to, co v životě chtějí, začnou projevovat vděčnost. Neuvědomují si však, že nemohou dostat, co chtějí, jelikož jim chybí projevení vděčnosti v přítomnosti. Příčina je v tom, že mají nedostatek pozitivní energie, kterou poskytuje právě vděčnost. Najděte něco ve svém životě, za co můžete být vděčni. Je velice nutné najít ve svém životě něco, za co můžeme být vděčni. Možná je to váš domácí mazlíček či váš přítel, vždy se v našem životě něco najde.

Největší překážkou na cestě k vděčnosti je energie našeho neukončeného vnitřního dialogu. Zapomínáme, že to, jací jsme dnes, nás udělali zkušenosti z minulosti, ať už byly pozitivní či negativní. My však všechny tyto zkušenosti můžeme vnímat jako pozitivní, jelikož ze všech se můžeme něco naučit. Vědci jednohlasně tvrdí, že zdravotní stav člověka se odvíjí od toho, jakou roli v jeho životě hraje vděčnost. Vděčnost ovlivňuje naše emoce a povzbuzuje nás k tomu, abychom byli k ostatním milejší.

Díky vděčnosti se častěji chováme hezky také k ostatním lidem, díky čemuž se zlepšuje náš vztah k nám samotným. To ale není všechno, jelikož naše vděčnost posiluje naši energii, zdraví, optimismus, entuziasmus a celkovou naši náladu. S vděčností mnohem rychleji postupujeme k získání hojnosti. Život se jen zčásti skládá z toho, co se s vámi děje. Důležitější je to, jak reagujete na to, co se kolem vás děje. Na nic, co se děje ve vašem životě, se nemusíte zlobit. Vy sami si můžete vybírat své reakce. V jakékoliv zkušenosti se můžete pokusit najít zkoušku či požehnání. Sami jste odpovědni za vztah k tomu, co se vám v životě děje. Nastavení vděčnosti ve vaší mysli vám pomůže dosáhnout vaše tajná přání.

Projevujte vděčnost za jakékoliv životní situace. V moderní společnosti převládá nevděk. Proto vám projevování vděčnosti může ze začátku způsobit nepohodlí. Buďte proto vytrvalí a nakonec bude vaše úsilí odměněno. Abychom řekli slovo „děkuji“ potřebujeme jen pár sekund, toto slovo má však na vesmír obrovský dopad. Neustále děkujte za vše, co ve svém životě máte, projevujete tím totiž vesmíru uznání za jeho dary. Každý den pomocí vděčnosti odměňujte vesmír za jeho dobro.
31.05.2021 11:46:33
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one