INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

unsplash

unsplash

Ještě předtím, něž duše vstoupí do lidského těla, je vytvořen její plán toho, co chce na Zemi prožít, s kým to chce prožít a kde to chce duše prožít. Čím více zjišťujete svůj životní plán duše, tím plnohodnotnější je váš život. Díky pochopení vašeho životního úkolu vám v životě mnohem více věcí dává smysl. Kromě toho také děláte mnohem větší kroky k tomu, abyste se stali vědomým tvořitelem na Zemi. Pokud se více přibližujete ke své duši, máto pro vás jen a jen výhody.

Neměli bychom dávat velkou pozornost vnějším projevům na Zemi. Vše vnější je zrcadlem vnitřního, proto se musíte obracet dovnitř sebe sama, pokud chcete změnit vnější.
Směřujte vaši pozornost dovnitř sebe, jelikož vaše duše zná váš životní plán tohoto života. Pohled do své duše je potřebný, neboť díky němu můžeme zjistit naše životní úkoly. Pracujte na sobě v klidném prostředí, kde zjistíte to, co vás v životě stresuje. Buďte trpěliví, važte si své životní cesty, nespěchejte, ničemu se nevyhýbejte a přijímejte všechny životní výzvy.

Věnujte každý svůj životní krok Stvořiteli. Jste duch, co má duši, jež naplňuje vaše tělo světlem. Také máte vyšší JÁ, které vás provádí vaším životem na Zemi. Uvědomte si, že to je úkol každého člověka na Zemi, aby poznali svůj úkol na naší planetě.

Mnozí lidé žijí pořád ve spěchu. Pracují ve spěchu ve své práci, kde hledají sebepotvrzení přes vnější činnost. Rozvíjejte ve svých životech klid a trpělivost. Země vzestupuje se všemi lidmi dobré vůle. Vzestup je společný projekt lidstva Matky Země. Krok za krokem směřujte k jasnosti, pokoji a lásce.

Odpouštějte si, jelikož odpuštění přináší radost. Nevyhýbejte se strachům, neboť vám připomínají, kde máte hledat a co máte řešit. Věnujte každou činnost Stvořiteli a spřátelte se s nebeskými bytostmi. Světlo chce vstoupit do vašeho života.
08.06.2021 07:21:08
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one