INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Opravdu jste připraveni dozvědět se celou pravdu?

photo-1614730321146-b6fa6a46bcb4.jpg
Dokonce ti, kteří se již probudili a mohou tak lépe pochopit nové změny, jsou netrpěliví a nervózní z toho, že stále nedochází k velkým a tak dlouho slibovaným odhalením. Podle jejich názoru dochází k zpoždění těchto událostí. Ve skutečnosti ale k žádnému zpoždění nedochází, jelikož vše jde podle plánu Stvořitele. Vše záleží na tom, jak lidstvo reaguje na nové změny. Opravdu jste připraveni na všechna odhalení? Co když ale nejste? Co byste pak mohli očekávat od velké většiny spících lidí. Nikdo z nás si vůbec nedokáže představit, jaká všechna odhalení nás čekají. Boží plán na všechno toto bere ohled.

Země již dávno mohla plně vibrovat jako svět regenerace, jelikož již od roku 2012 přijímá vysoké vibrace. Kolektivní vědomí lidstva se však ještě nedostalo do bodu, jenž je nutný pro odhalení základních událostí, jež na naší planetě učiní velké změny. Těm, kteří jsou již probuzení, se daří udržovat si energetickou rovnováhu, aby mohli ukotvit nové energie na naší planetě. Velká většina spících obyvatel naší planety ale tento důležitý bod, který je tak důležité pro všechny změny, neustále snižuje.
Mnozí lidé říkají, že se nic neděje. Všem nevěřícím je však potřeba položit jednu otázku. Opravdu jste připraveni? Opravdu jste připraveni pochopit pravdu, která přijde? Naštěstí na těchto lidech nezáleží, jestli se veškerá odhalení odloží nebo urychlí.

Odhalení záleží na Vás, kteří jste tady, abyste pomohli ostatním na naší planetě v potřebný čas. Být opravdu připravený neznamená jen znát něco málo o tom, co nás čeká. Být připravený znamená udržovat si vysoké vibrace a pozitivní energii, důvěřovat plánu Stvořitele, mít velkou trpělivost, vždy mít slova útěchy a povzbuzovat slabé, nesoudit a nesnižovat si své vibrace.

Vše je již velmi blízko, rok 2021 je rokem nových odhalení. On bude také rokem znovuzrození, jelikož jakmile pravda spatří světlo světa, staré navždy umře. Po konci těchto odhalení, lež přestane existovat a také strach bude patřit minulosti. Odhalení vyvolají velkou vlnu. Všechna naše předešlá přesvědčení, jež se ukotvila v lidském vědomí, budou změněna.
Mnozí budou proti, ale Stvořitel již nemůže moc dlouho čekat. Měli jsme 2000 let na to, abychom pochopili a připravili se. Prošli jsme zde více než 20 inkarnací, kdy jsme se mohli učit a pochopit všechny přirozené změny naší planety. Vy jste sami chtěli, abyste jako pracovníci světla mohli být nyní tady a teď. Většina je již připravena. Se vším, co nyní potřebujete vědět, jste byli již obeznámeni před Vaší současnou inkarnací.

Pokud jste některé věci zapomněli, tak se nebojte, jelikož v potřebnou chvíli si na ně zase vzpomenete. Nyní je důležité, abyste si uchovávali svou energii. Udělejte pro sebe a pro druhé. Nikdo neříkal, že to bude snadné. Ale vy jste přijali obrovskou výzvu, se kterou se Země nikdy předtím nesetkala. My jsme nyní v přechodu, v rámci něhož bude odhalena pravda. Tato odhalení předcházejí velké události, jež vytvoří nový čas, nový svět nové lidstvo a novou Zemi.
Jste připraveni na velká odhalení? Nebo neustále podléháte pochybám a strachům? Dýchejte a pocítíte energii nové Země, neboť ona je již uvnitř Vás.
23.03.2021 17:06:01
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one