INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Nyní jste úplně jiným člověkem než před rokem

Unsplash

Unsplash

Celosvětová omezení negativně ovlivnily životy každého z nás. Díky těmto omezením jsme se však mohli změnit. Pokud jsme sami k sobě upřímní, tak jsme se za poslední rok všichni výrazně změnili. Všechny tyto události probudily naše duše ve vyšších úrovních. Během tohoto období jsme také dostali možnost vybrat si mezi životem na staré nebo nové Zemi.

Proces transformace našeho života na novou Zemi má svůj čas. Silná energie se nyní uvolňuje a směřuje k Zemi. Celá naše planeta se vibračně zvedá do takové výše, kde nikdy dříve nebyla. Každý, kdo bude lpět na starém systému, bude zažívat těžkosti. Nyní se musíme plně rozloučit se starým způsobem života, jelikož se nyní rozpadá vše staré.

Mnoho duší v tuto chvíli opustí planetu, jelikož jejich úkoly na Zemi jsou již splněny. Mnozí lidé také projdou úplnou transformací a vstoupí do svých nových světelných těl. Dále již budou existovat pouze ve vyšších vibracích. Ve skutečnosti existuje mnoho skrytých požehnání. Jedním z těch největších je odhalit Božství uvnitř sebe.

Díky této transformaci duše mohou dosáhnout nejvyššího stupně duchovní dokonalosti, aniž by prožily proces smrti. Tento proces znamená, že začínáme pracovat s mnohem vyšším pásmem frekvencí, které nám již neumožňuje upadnout zpátky do prostředí strachu starého světa. Nové je již tady a znatelně vstupuje do popředí. Je čas sundat staré oblečení a obléct se do nového hávu, jelikož Zlatý věk se nám ukazuje v celé své kráse.
02.05.2021 17:10:21
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one