INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Nyní jste svým osobním zachráncem

Zkontrolujte své aktuální potřeby a určete, zda to, po čem toužíte, jde opravdu jen a jen z vašeho nitra. Netoužili jste vždy po míru a klidu na Zemi?

Pokud chcete přispět k nastolení míru na Zemi, tento sen je možný pouze tehdy, pokud nastolíte mír také v sobě. Nyní jste opatrovníkem pouze sebe sama.
Během časů, které jste žili na Zemi, jste nejpravděpodobněji tou nejdůležitější osobou, kterou jste dosud ignorovali, nedůvěřovali jí nebo ji nemilovali.

Vaše nová role je ale mnohem větší, než si myslíte. Koneckonců, pokud vy a miliony dalších posloucháte svůj vnitřní hlas, bude na Zemi více míru, než si dokážete představit.
Strach může existovat pouze tehdy, pokud si nevěříte nebo nemilujete sami sebe. Takže úkolem číslo jedna pro vás je poslouchat své srdce. Ne váš strach. Ne to, co chtějí ostatní, nebo co si myslíte, že je potřeba, ale vaše srdce. Vaše srdce, váš vnitřní hlas vás neoklame.

Dokud neposloucháte své vnitřní bytí, budete i nadále žít ve strachu, dokonce ve vzteku, z toho, jak hrozná je Země pro tuto osobu, tuto zemi nebo tuto skupinu.
Váš vnitřní hlas je váš nový hlas rozumu.

Vaše logika a inteligence jsou stejně pravdivé jako vaše učení se knihám nebo vaše osobní zkušenost strachu. Logika a inteligence jsou omezeny tím, co jste vy a ostatní zažili na zemi a jak byly tyto zkušenosti sdíleny. Váš vnitřní hlas je vaše univerzální poznání a všechny zkušenosti s ním spojené. Je širší, hlubší a nezakládá se na strachu, protože tyto univerzální prvky jsou láska.

Celá vaše pozemská logika je založena na strachu. „Když to udělám, stane se to a to.“ Tvým vnitřním hlasem je láska. „Pokud to udělám, doplním svou osobní roli při usnadňování přechodu od strachu k lásce.“

Je čas naslouchat svému vnitřnímu hlasu, ne proto, že musíte, ale proto, že se tím budete pohybovat od strachu k lásce.
Nyní miliony lidí začínají poslouchat svůj vnitřní hlas, a proto již nebude proč se více znepokojovat.
25.06.2021 12:43:13
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one