INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Nyní je výjimečné období v historii lidské evoluce

unplash

unplash

Současné období na naší planetě je kapitola, kdy se lidský kolektiv vynořuje z velmi nízkovibračního pole se strachem, kontrolou, manipulací, chamtivostí a utrpením. Díky tomuto vynoření se dostáváme do pole vyšších vibrací, kde nacházíme jednotu lásku, radosti a hojnosti.

V současné době stále více a více stoupáme do vyšších vibrací. Až bude dokončen tento přechod, bude oslavován jako největší událost v historii lidstva. Nyní k tomuto přechodu dochází postupně. Díky tomu, že my sami jsme součásti této velké změny a tohoto velkého přechodu, zapomínáme, že se něco takového vlastně děje, jelikož tento přechod plně prožíváme.

Jednou přijde doba, kdy se lidstvo ohlédne zpátky a řekne: „Těžko uvěřit tomu, co lidé před námi na této planetě udělali, aby se na Zemi žilo lépe.“ Lidé se budou ohlížet zpátky a kroutit hlavou nad množstvím duchovní práce, k níž nyní dochází.

Vše, co nyní vidíte, všechny systémy manipulace, cenzura, náboženské systémy, všechno tohle je součást staré historie lidstva. Současná doba je nejvýznamnější kapitola v historii lidstva, v níž se všechno mění. Nikdo neví, jak dlouho tato významná kapitola v dějinách lidstva bude trvat.

Není důležité, kde pracujete, jak vypadáte, kolik vyděláváte, jaké máte chování či emoce. Všechny tyto věci nemají žádný význam. Důležité je to, že jste nyní tady a odvážně jdete vstříc všem změnám. Nyní tvoříme historii, nezapomínejte na to. To, co nyní prožíváme, je mnohem více, než můžeme vidět pouhým okem. Mějte proto více soucitu a pochopení k sami sobě a k lidem, co také tvoří tuto kapitolu.
22.03.2021 09:48:35
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one