INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Nic nebude stejné, vše bude mnohem lepší

unspalsh

unspalsh

Nacházíme se na prahu grandiózních událostí. Nic nebude jako dřív. Mnozí cítí přicházející energie. V současné době je velice důležité, aby člověk věřil vyššímu plánu. Probouzí se stále více a více lidí. Tento fakt velice znepokojuje temné síly, které nejsou schopny vydržet stále vyšší a vyšší energie. Tyto síly se živí strachem, kterého je ve společnosti stále méně.

Zoufalství z hladu a z toho, že jejich konec je stále blíž a blíž, je nutí rozehrávat poslední nekalé hry. Zapojení lidí do konfliktů či zbytečných diskuzí přinášejí těžkosti, bolesti a rozčarování. Jedná se již o staré zbraně, které sice ještě mohou mít nějaký účinek, nicméně vše záleží na tom, na jaké vibrační úrovní se člověk nachází.

Vše se děje velice rychle. Během současného a také během mnoha minulých životů jste prožili mnoho zkoušek. Nejhorší je již za námi. Světlo již nepohasne, když je nyní vidět světlo na konci tunelu. Vy střídavě zažíváte staré energie třetí dimenze a nové energie vyšších dimenzí. Tyto změny Vás mohou mást. Mohou Vám také způsobovat bolesti ve Vašem fyzickém těle. Také s Vašimi emocemi se můžete cítit jako na horské dráze.

Procházíme poslední etapy transformace. Pokud cítíte, že Vaše energie kolísá, buďte v klidu, jelikož se jedná o pohyb energie, které se velice brzy ustálí. Nyní dochází k planetárnímu přechodu, díky kterému již nic nebude taková jako dřív. Vše bude mnohem lepší. Přes okno jsou již vidět nové horizonty. Země je už teď součástí klubu Galaktické federace světla.
28.04.2021 07:47:03
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one