INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Nejste odpovědní za duchovní vývoj vašich blízkých

unsplash

unsplash

Ve 3D jsme v našich životech často čekali, že přijde někdo, kdo nás doplní, díky čemuž se staneme plnohodnotnou bytostí. Ve třetí dimenzi nám byly předkládány stereotypy vzhledem k našemu věku, pohlaví či našich zájmů. Také jsme museli často dělat to, co od nás společnost vyžadovala. Lidé, kteří se nyní nacházejí za hranicemi třetí dimenze, již více nemají dříve předurčené úkoly.

Lidé ve třetí dimenzi jsou velice podobní housence s omezenými možnostmi. Motýli však mohou po světě cestovat s mnohem většími možnostmi. V současné době pro vás existuje jen jediné pravidlo, a to být sami sebou. Nyní je vaší úlohou následovat své zájmy, které vám dělají radost. Mnozí lidé se nyní obávají, že ti, které máte rádi, se nedokážou dostat včas na novou Zemi.

Vy ale za ně nemůžete prožít jejich život. Také ani nemůžete zpomalit nebo urychlit jejich progres. Ti, které máte rádi, jsou jedineční lidé, jež mají své jedinečné plány. Motýl byl také kdysi housenkou. Tuto změnu prodělal ze svých vnitřních tužeb po progresu, ale ne proto, že by mu přítel nebo rodinný příslušník přikázal. Proto vaší blízcí budou vždy dělat jen to, co chtějí dělat, nezávisle na tom, co děláte či to co jim říkáte.

Ti lidé, jež jsou pro vás důležití, budou vnitřně pociťovat stejné informace, jaké máte vy. Budou podle nich jednat tehdy, až to budou sami chtít. Dovolte svým blízkým vyvíjet se tak, jak chtějí. Možná se budete spolu brzy vznášet v euforii, možná ne. Je to jejich volba. Vaší jedinou volbou je to, jak VY se chcete adaptovat na novou realitu.

To neznamená, že se tito lidé nikdy nezmění. Ale volba času, kdy k jejich změně dojde, je pouze na nich. Vaším úkolem je nyní pouze zářit svým světlem, a to je možné pouze tehdy, když následujete své zájmy, jež vám dělají radost. Obavy o duchovní rozvoj vašich blízkých nikomu nepomůže.
29.05.2021 15:12:39
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one