INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Nejdůležitější zkouška vašeho života právě probíhá

unsplash.com

unsplash.com

Zdravím vás, mé drahé milované děti!

Dlouho jsem k vám nemluvila, ale byla jsem stále nablízku.
A nyní, když stojíte na prahu rozhodujících událostí na vaší planetě, vás chci podpořit svou Láskou, zahrnout vás svou něhou a sdílet s vámi radost z nadcházejících osudových změn ve vašem životě.

Temnota, která se vám snáší před očima, se brzy rozptýlí, moji drazí, a vše, co se děje, vám bude připadat jako špatný sen, který konečně skončil.

Museli jste si tím však projít, abyste mohli naplno pocítit radost z vítězství. Čím absurdnější, směšnější a drsnější jsou kroky vašich vlád, tím bližší je rozuzlení celé situace.
Byl to jediný způsob, jak v lidech probudit sebeúctu a pud sebezáchovy, jelikož už mnozí lidé byli otupeni informacemi z masmédií. A jsem ráda, že takových lidí přibývá.

Dnes bych s vámi ale chtěla mluvit o těch, kteří se nemohou změnit, protože jejich vědomí je pokryto tak silnou krustou nevědomosti a poslušnosti, že nikdo nedokáže vymýtit jejich otrockou mysl vypěstovanou reptiliány.

Vidím, moji milovaní, jak vaše duše pokaždé trpí, když vidíte, jak vaši blízcí a milovaní lidé padají v tomto nerovném boji se systémem potlačování osobnosti, jenž se vytvořil na Zemi.

Někdo se vzdá bez odporu, někdo se snaží bojovat, ale zahnán do kouta vydíráním nebo výhrůžkami, ustoupí a souhlasí s očkováním, které má negativní účinky jak pro jeho tělo, tak i duši.

Jiný zase nevěří ve zločinné úmysly úřadů a někdo o tom ani nepřemýšlí, přeje si jen návrat do svého známého pohodlného života. Bolí mě, když vidím, že je mezi nimi tolik mladých lidí omámených falešnými hodnotami, které jim vnucují ti, kdo se na vaší planetě chopili moci.

Živou, vřelou lidskou komunikaci nahradily telefony a internet a knihy, které v člověku rozvíjely tvůrčí myšlení, se stávají minulostí, protože ti, kdo jen žijí ve svých "udělátkách", na ně už nemají čas.

Váš svět se změnil tak rychle, že jste si této obludné záměny nevšimli, a vyrostla celá generace lidí, kteří jsou nejen bezduší, ale také negramotní v oblasti lidské komunikace, vnímání světa a seberozvoje.

Dovolili jste si páchat toto násilí, neboť nepřítel byl pro vás neviditelný. Jednal nenápadně, velmi rychle a zákeřně. V důsledku toho se ukázalo, že obrovská vrstva obyvatelstva vaší planety se nachází mimo Velký přechod a tyto lidi není, jak zachránit.

Vidím, že především jen generace, která byla vychována velkou literaturou a která si v sobě uchovala věčné duchovní hodnoty, je schopna rozpoznat velikost toho, co se nyní na Zemi děje, a uskutečnit přechod do nové éry.

Ráda bych, abyste přijali skutečnost, že ne každý s vámi bude moci sdílet velkou radost z vítězství nad silami temnoty, abyste nechali v pokoji ty duše, jež se vydaly jinou cestou, podlehly úskokům a pokušením autorit a nerozpoznaly, co se skrývá na povrchu. Každý z vás měl stejnou šanci, ale zkušenost Duše byla jiná.
Každý z vás musí složit svou hlavní zkoušku duchovní zralosti a podněty jiných lidí zde již nejsou na místě.

Soustřeďte se, moji drazí, na svůj vlastní "lístek", který si vaše Duše inkarnovaná na Zemi "nevytáhla" náhodou, aby se mohla zúčastnit tohoto velkého a jedinečného experimentu, který se ve Vesmíru ještě nikdy neuskutečnil.

Přeji vám, moji milovaní, moudrost, statečnost a trpělivost, abyste hlavní zkoušku svého života složili s dobrým výsledkem!
Něžně Vás milující Matka Země.


15.07.2021 11:52:42
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one