INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Na planetě Zemi právě probíhá plán Stvořitele

photo-1562571046-d34f606e7693.jpg
Boží plán nyní běží na Zemi na plné obrátky. Důvěřujte tomuto plánu. Všichni víme, že v 3D realitě nic není ve skutečnosti takové, jak to na první pohled vypadá. Za veškerým tím chaosem na Zemi zesiluje boj o zlepšení osudu planety Země. Pomalu se přesouváme do nové reality, kde svoboda a práva lidí jsou svatými.

Válečníci světla pracují v zákulisí, aby podpořili transformaci planety Země. Stále více lidí hledá pravdu, jelikož již nevěří pokrouceným informacím od těch, kteří nás chtějí mít neustále pod kontrolou. Vaše svoboda není v tom, že můžete věci vidět, ale v tom, že je můžete cítit svým srdcem. Právě srdce je duchovní podstatou celé vaší bytosti. Vaše srdce je tisíckrát moudřejší a chytřejší než rozum ega. Právě ego, pokud mu to dovolíme, nás chce pomocí strachu pořád ovládat.

Přestaňte odsuzovat, zlobit se na někoho a přidávat se na nějakou stranu, jelikož boj o vítězství světla se odehrává na vyšších úrovních vědomí, kde jsme všichni jedno. Díky vašemu vyššímu záměru, kterým je láska a spravedlivost, k vám promlouvá vaše intuice a vnitřní vedení, abyste mohli plně sehrát svou roli na Zemi.

Vaše schopnost pomoci transformačním změnám se buď posiluje, nebo naopak oslabuje. Vše se odvíjí od skutečného záměru vašeho srdce. Planetární vypnutí pomohlo mnoha lidem si uvědomit, že jsme v tom všichni společně. Po konci zkorumpovaného systému bude následovat vytváření nových systémů, na kterých se bude lidstvo aktivně podílet. Touha po svobodě je v každé duši všech bytostí. Duše pod kontrolou strachu mohou odmítat toto vnitřní volání. Všichni se jednou vrátí k pravdě a síla lásky zvítězí nad strachem.

Brzy lidé budou respektovat jeden druhého. Udržujte směřování nové Země, která vzniká právě teď. Najděte své místo v tomto planetárním přechodu, abyste mohli obnovit světlo, lásku a sílu Stvořitele na Zemi.
30.05.2021 11:02:40
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one