INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Mnoho lidí na smrtelné posteli lituje, že pracovali příliš mnoho

Unsplash.com

Unsplash.com

V době, kdy jedni práci ztrácejí a jiní si na ni stěžují, je vhodná doba popřemýšlet o hodnotné práci, kterou budeme dělat s láskou. Mnoho lidí na smrtelné posteli lituje, že ve svém životě mnoho pracovali, kvůli čemuž neměli dostatek času na svou rodinu.
Libí se vám vaše práce? Děláte ji s láskou? Zažíváte u ni pocit uspokojení? Je naplněna vaše duše při práci radostí? Pokud tomu tak je, tak v této práci pokračujte, jelikož vše děláte správně. Pokud je ve hře láska, tak je vše v pořádku.

Doba, kdy lidé chodili do práce pouze kvůli penězům, skončila. Teď je důležité, aby lidé ve své práci našli štěstí a uspokojení. Nejste stroj. Jste jedinečná Božská bytost a Stvořitel má pro vás jedinečné plány. Ani na okamžik o sobě nepochybujte. V případě největší potřeby se nenechte příliš unášet svými obavami o budoucnost, ale důvěřujte Stvořiteli. Nesoustřeďte se jen na problémy, ale na jejich řešení.

Stvořitel je vždy řešení a sám má vždy řešení. Abychom uviděli hvězdy, potřebujeme určitou tmu. Je to zkouška, kterou musíme překonat. Pokud se vzdáte, postará se o Vás Stvořitel, tak proč se stresovat. Když začínáte komunikovat s Bohem, ve Vašem životě se začínají objevovat nové věci, mezi které patří synchronicita či nové události, kterým umožníte vstoupit do Vašeho života. To vše probíhá díky Vaší důvěře v život.

Připojit se k neviditelné síle Stvořitele je klíčové pro mnoho lidí, jelikož dochází k vylepšení jejich životní situace. Pokud jste ztratili práci, najdete novou pole působnosti. Požádejte najít to, co vyživuje vaši duši, co odpovídá vašemu úkolu na Zemi. Jste vedeni vyššími silami, pokud důvěřujete svému vnitřnímu vedení.
Jděte zkrátka svou cestou a nedívejte se na to, co dělají ostatní. Jděte cestou své duše. Nikdy nejste sami. Život vždycky nabízí a vytváří možnosti opustit zažité pořádky. Někdy to je snadné a přirozené, někdy to je velice nutné. Pokoušejte se o výstup z nevhodných pracovních podmínek procesů. Jestliže to nemůžete udělat sami, osud vám pomůže. Vaše duchovní rodina vám také pomůže.

Nikdy nejste sami, ani když se cítíte úplně osamoceni. Jsou to všechno střípky, jež vás mají přiblížit k sobě a vaším úkolům. To, k čemu nyní dochází, je skutečný zázrak. Snaha o lásku na všech úrovních. Proto láska k práci bude určovat každodenní život. Jakmile najdete sebe a svou práci, utvrďte se, že máte dostatek času na vaši rodinu či přátelé. 6 hodin spánku, 6 hodin duchovních cvičení, 6 hodin práce, 6 hodin odpočinku by byly vhodným rozdělením vašeho dne.
16.05.2021 17:48:14
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one