INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Lví brána roku 2021: Vznik člověka Nové Země

unsplash

unsplash

Člověk Nové Země

Za poslední léta jste pozvedli své vědomí ze 3. dimenze do 5. dimenze světla, uvolnili vrstvy nahromaděné negativní energie a s velkým úspěchem aktivovali svou původní Lidskou andělskou šablonu.

Letos na vás byl vyvíjen obrovský tlak, aby se zvýšila vaše osobní frekvence a urychlil váš vývoj, abyste mohli zahájit svůj nový cyklus na nejvyšší možné frekvenci pro Novou Zemi. To by vám mělo umožnit vstoupit do reality Nové Země a plně aktivovat vaši lidskou, andělskou šablonu nové Země ve vaší DNA. To vám umožní oddělit se od nižších úrovní chaosu na spodní časové ose a žít v realitě mírumilovného a milujícího společenství jako člověk Nové Země.

Člověk ve 3D byl bytostí se sedmi aktivními čakrami. Potřeboval meditovat, aby získal přístup k Duši a Vyššímu Já, jež se nacházelo "nad" lidským tělem. Pětidimenzionální člověk Nové Země je multidimenzionální bytost s 13 aktivními čakrami, které zahrnují přímé spojení s Duší/Vyšším Já a solárními, galaktickými a kosmickými aspekty Já.

Hlavním znakem vašeho výstupu do tohoto stavu je vaše povědomí o pohybech a energiích Slunce, protože „pocítíte“ ve svém světelném těle a ve vašem fyzickém těle toky plazmatických a slunečních světelných kódů, jak pronikají do zemské atmosféry během probíhajícího rozhovoru Slunce se Zemí. Obdržíte světelné kódy a integrujete je vědomým a radostným způsobem.

Všechna rozhodnutí na Nové Zemi budou učiněna ze Srdce. Tato rozhodnutí budete provádět prostřednictvím pocitů, intuice a hluboké vnitřní moudrosti, nikoli podle pokynů racionální mysli. Mysl může poskytovat informace, ale jejím účelem není činit rozhodnutí. Jsou vytvářeny na hlubší úrovni Srdcem a Duší. Základem všech voleb a rozhodnutí na Nové Zemi je láska. Na Nové Zemi nebude žádný strach a kontrola, ale pouze proud Lásky a tvoření.

Člověk 3. dimenze Staré Země měl konfliktní a agresivní vztah s přírodou. Viděl ji jen jako nástroj, který lze libovolně použít a drancovat.
Člověk Nové Země považuje přírodu za posvátnou a respektuje původní účel Země jako posvátnou planetu a zahradu pro radost z galaxie a všech jejích bytostí.

V tomto roce se díky Lví brány 8. srpna 2021 mnozí z vás, kteří se dříve cítili "zaseknutí", "nejistí" nebo "nemotivování", pustí do svých nových povinností na planetě.
Stanete se lidskými anděly a galaktickými šamany, budete vést lidi a provádět obřady na oslavu vznikající Nové Země.

Lví brána poskytne tsunami vysokofrekvenční energie, jež aktivuje tyto transformace a pozvedne vás na vyšší časovou linii Nové Země.
08.07.2021 08:41:36
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one