INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Lidé s nižším vědomím se přesunou na jiné planety

Unsplash

Unsplash

Mnozí lidí stále věří v současný systém, který je vyděsil k smrti. Stále žijí v struktuře ekonomického vykořisťování založeného na strachu. Jsou ochotni fungovat v systému, který podporuje bídu, ničení ekologie, války, bezdomovectví, nemoci a jiná neštěstí.

Pokud se Vám něco, čeho se velmi snažíte dosáhnout, nedaří uskutečnit, můžete sami vytvořit něco unikátního, co Vám bude fungovat. Nemusíte se tak snažit zapadnout do systému, který ani nepotřebujete.

Ostatním je nyní ukazováno, že starý systém již nefunguje. Proto je nyní potřeba neztrácet čas na to, abychom zpátky zapadli do systému, který již kolabuje. Někteří lidé však stále zůstávají v tom způsobu myšlení, které je pro ně nejpohodlnější.

Někteří lidé mají radost z nových změn na naší planetě a chtějí vidět další pozitivní změny. Jiní se však příliš bojí něco ve svém životě změnit, a proto se s kýmkoliv, kdo jim hrozí novými změnami, dostávají do konfliktů. Mnohým lidem se tyto konflikty dějí v jejich rodinách a mezi jejich blízkými přáteli. Mějte na paměti, že v tom nejste sami.
Někteří lidé se budou schopni změnit. Nesnažte se je ale kontrolovat. Nesnažte se jim říkat, v co mají věřit. Oni musejí vše pochopit sami. Lepším způsobem, jak jim rozumět, je pochopit jejich hranice a umožnit jim dělat svá vlastní rozhodnutí. Planeta se během několika století stala velice materialistickou. Problém s životem v materialistickém těle je v tom, že mnozí lidé se jim velice zabývají. Místo toho, aby se zabývali svým duchem.

Země byla v minulosti místem s velkým množstvím různých bohatství, což přitahovalo mnoho vykořisťovatelů, kteří na Zemi nyní pobývají. Byli byste šokováni, jaké drahé kovy a vzácné kameny tady kdysi byly velice snadno dostupné. Celkově byl na Zemi život mnohem zářivější, což dokazoval také větší počet různých druhů zvířat.
Díky neustále zvyšujícím se vibracím na naší Zemi je stále větší počet lidí připraveno na přijetí nového způsobu života. Někteří však na nový způsob života schopni přejít nebudou schopni, a proto se reinkarnují na jinou planetu, která bude nadále podporovat vibrace třetí dimenze. Mnozí lidé nemohou přijmout nový způsob myšlení, jelikož by nyní museli udělat velký frekvenční skok.

Nyní je důležité udržovat vše v rovnováze. Týká se to jak Vašich myšlenek, tak i Vašeho životního prostředí. Pokud bude v rovnováze životní prostředí, znamená to, že i my budeme brzy v rovnováze, jelikož jsme součástí životního prostředí.
Svět se již brzy změní. Nějaký čas to sice ještě trvat bude, ale tento čas nastane. Lidí s nižším vědomím se přesunou na jiné planety, kde zjistí, jak mají dojít k duchovnějšímu myšlení. Vše je to láska, světlo a učení.


26.04.2021 09:26:22
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one