INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Lež bude již brzy snadné odhalit

unsplash

unsplash

Období, ve kterém velel rozum, skončilo. Vstoupili jsme v epochu srdce a pravdy. Slovy se pravda vždy nevyjadřuje. Jelikož se naše vědomí přemístilo do oblasti našeho srdce, které se řídí pocity, je těžké jej podvést. Čím více se rozšiřuje naše vědomí, tím více jsme nuceni hovořit jazykem duše. Pokud hovoříme jazykem duše, již nehovoříme s lidmi, ale hovoříme od duše k duši.

Každá jedna duše poznává druhou duši pomocí její vibrace, pomocí vyzařující energie či pomocí záměru duše. Je to začátek nového jazyka, jenž se bude využívat v nových dimenzích. V nejbližší budoucnosti na této obnovené planetě nebude nikdo, kdo bude mít chtít podvádět či s někým jiným manipulovat. Lež bude odhalena již v samotném záměru. V současné době jsou tyto věci sice na začátku, ale už dnes mnozí cítí mnohem více, než slyší.

Slova mohou mít více významů, ale pocity mají vždy jeden. Energetické pole člověka je otevřená kniha. Je to přenosná knihovna. S postupem času se budou ti, kteří nežijí v souladu s pravdou, cítit úzkostlivěji. Světlo, kterého je více a více, ukáže vše. Názory ostatních Vás znervózňovat nemusejí, jelikož jejich názory vypovídají více o nich než o Vás.

Planeta Země rychle překračuje časovou osu, která otevírá věk Vodnáře. Stará Země zaostává. Lidské vědomí se probouzí, zbavuje se všech hranic, které jej omezovaly po tisíciletí. Každý den můžeme vidět, jak různá nařízení různých autorit, postrádají veškerý smysl. Pomocí rozvíjení svých vnitřních pocitů postupujete do vyšších dimenzí. Tyto duchovní posuny velice znepokojují ty, kteří se vždy považovali za něco více, než jste Vy, jelikož Váš vnitřní vývoj a svobodu nemůže nikdo jiný zvenčí ovládat.
05.05.2021 16:17:53
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one