INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Konec staré epochy

Unsplash
Unsplash
Nyní se nacházíme na konci staré éry Země. Vše, co bylo vytvořeno, napsáno a naprogramováno v této době, se rozpadá. Starý svět již neexistuje. Nyní vše existuje v holografické formě. Teď už se nacházíme na začátku nové epochy, kdy dochází k novým začátkům.

Velice často, když něco končí, oplakáváme to, co právě skončilo, což nám přináší pocit ztráty, smutku a nostalgii. Nicméně jedná se již o minulost, o něco, co již tady nikdy nebude. I kdybychom se snažili sebe víc, starou Zemi a staré lidstvo již nikdy nevrátíme. Nyní se nacházíme v epicentru zcela nového tvoření. Můžeme se tak často cítit lehce přetíženi, jelikož vstupujeme na nové území, jež ještě nebylo prozkoumáno.

Všichni jsme nyní v procesu obnovy a často uvnitř nás může panovat zmatek. Tento pocit také mohou doprovázet pocity, kdy ztrácíme víru. My ale musíme s rozklepanými koleny zavřít oči a učinit skok víry. Dokonce i tehdy, když nevíme, co se bude ve skutečnosti dít. Nicméně také v neznámém a neprozkoumaném jsou cesty, možnosti a oporné body, jež se ukážou, jakmile vstoupíte. Nyní se otevírají portály, k nimž jsme nikdy dříve neměli přístup. Společně s nimi máme možnosti otevírat nové.
Je potřeba přecházet do vyšších úrovní s pocitem lásky a sledovat a umožňovat pocitu dobrodružství vejít. Společně s tímto přechodem přijde inspirace. Budou chvíle, kdy zjistíme, že se něco děje, přičemž my jako bychom nejdříve odstupovali, poté ale dojde k obnovení, díky němuž pro nás najdeme novou lepší cestu. Jako kdyby nás neviditelné ruce táhly stále výš a výš.

Jednou se obrátíme zpátky a dojde nám, jak dalekou cestu jsme ušli. Toto ohlédnutí nás zcela ohromí. Dojdeme do bodu, kde již sami sebe nebudeme poznávat. Budeme naplnění moudrostí, energií, radostí a láskou. Když se pak budeme ohlížet zpátky, již nikdy nebudeme chtít být zpátky na staré Zemi. Poté, co se ohlédneme dopředu, uvidíme nekonečné možnosti tvorby před sebou, které je uvnitř naplněné láskou.
19.04.2021 16:24:58
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one