INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Ke konci roku bude vidět více a více světla

Unsplash

Unsplash

V současné době žijeme v období znovuzrození jak naši společnosti, tak i toho, čím doopravdy jsme. Procházíme velkými transformacemi. Nyní jsme ještě ukrytí v mlze. Během tohoto roku se však mlha začne rozpouštět, díky čemuž vše, co bylo skryto, bude nakonec odhaleno. Je to období odhalení. Někteří nebudou schopni pochopit tato odhalení ani nové životní směřování.

Ti, kteří dlouho čekali na tuto transformaci, kteří chtěli žít v jiném světě, se musejí připravit na nový svět, v němž nebude tak snadný život, jak se na první pohled zdá, jelikož příliš mnoho světla oslepuje. Proto může být mnoho lidí oslepeno mnohými pravdami. Nadejde čas, kdy velké množství lidí nebudou schopni strávit všechna odhalení a proto už nyní připravujme frekvenci vibrace našeho těla k harmonizaci na události, které nás čekají.

Pokud se cítíte unavení, pokud cítíte smutek či pochyby, pokud se Vám chce někdy mnoho spát či naopak máte problémy se spánkem, mějte na paměti, že to vše je příprava na nový stav bytí. Také se připravujeme na to, abychom se stali více citlivými a vnímatelnými. Je velice důležité připravit se na tyto změny psychologicky, fyzicky a emocionálně. Není tak jednoduché opustit civilizaci, která po mnoho let podporovala negativní programy.

Vše, co nyní prožíváme, bylo vytvořeno před mnoha staletími. Nyní jsme na konci starého světa. Jedná se o současný svět se všemi jeho omezeními. Je to svět tmy, kde lidská bytost nemůže žít plnohodnotný život. Jsme na konci světa poslušnosti a otroctví. Nyní se chystáme do přechodného světa, jenž nás připraví na skutečný přechod do nového světa.

Období v přechodném světě je pro nás mezičasem, během kterého můžeme sami sebe lépe pochopit. V přechodném světě budeme mít dostatek času na to, abychom se přizpůsobili na nové energie, představy o životě a novému lidskému vědomí. Ke konci roku se vše bude zrychlovat, díky čemuž budete vidět více a více světla. Probouzejme se a přijímejme všechny změny, které se budou projevovat v našich životech.
01.05.2021 17:44:44
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one