INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Každý z nás může velmi rychle změnit svůj život

unsplash

unsplash

To, co se zdá nemožné, je vždy možné. Jen je nutné změnit svůj pohled na svět, abyste vše mohli změnit. Tento proces můžete začít tak, že změníte pohled na vše a všechny lidi, kteří jsou ve vašem životě. To, co nenávidíte, odsuzujete, se na vás lepí jako lepidlo. To, co máte rádi vás naopak obohacuje a dává vám možnosti lépe se poznat, nalézt nové aspekty života, žít v radosti.

Proto jsme nyní vyzývání k tomu, abychom se soustředili na to, co máme rádi, namísto snahy porazit něco, čeho se bojíme či nemáme rádi. Když skutečně pochopíte, že všechno souzení je souzení o vás samotných, již nebudete více chtít něco či někoho soudit. Všichni se nyní léčíme, proto bychom si měli navzájem odpouštět.
Brzy zjistíte, že osvobození od břemene urážek vás osvobodí ve mnoha ohledech života. Když se vám v životě nedaří, příčina je vždy ve vás. Buď máte možnost vinit temné síly či danou situaci, že se vám nedaří, nebo můžete na sebe vzít odpovědnost za to, co tvoříme. Všichni mají možnost být mnohem lepší osobou. Na samém počátku je ale potřeba si přiznat, kým jste byli, jste a kam směřujete. Jenom tehdy uvidíte, jak je důležité uvnitř sebe odpouštět sobě i okolí.

Práce zevnitř nám pomáhá učinit ty největší změny v našich životech. Je to způsob, jak můžeme změnit svět. Můžete jít těžkou cestou, kdy budete sbírat podpisy na různé petice nebo si založíte internetové stránky, kde budete psát o všech nekalostech, co se dějí ve světě. Existuje však také mnohem lehčí cesta, kdy se ponoříte dovnitř sebe sama. Potřebujeme cítit, pochopit a stát se tím, kým máme doopravdy být. Můžete si vybrat svou cestu, ale vše vás stejně bude vždy vracet k sobě samým, jelikož vy jste vše a vše je vy. Proto není potřeba soustředit se na ty, kdo tvoří zlo, jelikož to ničí naši energii a snižuje naše vibrace.

Jen na vás je rozhodnutí, jakou cestou chcete jít. Můžete si vybrat tu nejrychlejší cestu, jež vás dovede v vašemu vyššímu JÁ.
26.05.2021 08:21:28
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one