INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Jaký signál pomocí současné situace posílá lidem Země?

unsplash.com
unsplash.com
Vytvořili jsme kolektivní vědomí, které obsahuje mnoho vibrací. Tyto vibrace však v mnoha případech nepodporují přirozený rozvoj planety Země. Ačkoli by lidstvo mělo být vědomým tvořitelem, doposud vytvářelo na Zemi přesný opak, kdy se chovalo jako ničitel. V důsledku těchto dřívějších činů nyní dostává lidstvo zprávu, která mu má pomoci zjistit, co je nutné změnit, a kam má nově směřovat.

Jakmile v našem fyzickém systému není něco v pořádku, je potřeba hledat příčinu problému. Příčinu bychom neměli potlačovat a myslet si, že tak daný problém vyřešíme. Vše můžeme vyřešit jen tehdy, pokud chápeme reálný problém, jenž u nás způsobuje nepohodlnou situaci. Může se jednat jak o nemoc, tak o jakýkoli jiný problém. Tento přístup také funguje u složitějších systému, mezi něž také patří systém planety Země.

Tento systém posílá lidstvu zřetelné signály, jelikož lidstvo chápe jako vědomé tvořitele. To, co se nenachází v rovnováze a harmonii, má velký vliv na fungování naší planety. Proto je nutné naučit se tyto signály správně chápat. Lidé v minulosti velmi narušovali přirozený pořádek na Zemi. Ačkoliv jsme již v minulosti dostali mnoho signálů, jen velmi malá hrstka lidí je opravdu pochopila.

Pro pro naší planetu toto nepochopení dřívějších signálů vytvořilo složitou situaci. Naše fyzické systémy obsahují velké množství mikroorganismů, jež nám pomáhají najít rovnováhu a podporují funkce našeho těla. Také však plní funkci indikátorů, které nás upozorňují na to, že se náš systém nenachází v rovnováze.

V momentě, kdy viry pronikají do našeho systému, kde narušují běžné fungování lidského těla, náš systém dostává signál, že něco není v rovnováze. Systémy, jež se přirozeně snaží vyrovnat s takovým napadením, nefungují optimálně. Je to spojeno s fyzickým a energetickým stavem uvnitř nás. Tento virus dává lidstvu jasný a silný signál. Sděluje nám, že náš systém je narušený a že lidstvo ohrožuje svět kolem nás. Virus je výsledkem nerovnováhy vnitřního stavu lidí a jejich vnějšího okolí.

Funkcí každého viru je to, aby udělal určitý systém silnějším. První chvíle jakéhokoli viru v těle člověka představují výzvu pro imunitní systém, pokud ale imunitní systém není schopen se vyrovnat s virem, vytváří to pro tělo problémy. Imunitní systém prožívá náročné chvíle, jelikož musí řešit také jiné problémy v těle. Současná pandemie zdůrazňuje nutnost změn. Musíme najít způsob života, v němž bude více rovnováhy a harmonie.

Nyní mnoho nových energií vchází do systému naší planety. Tyto nové energie nám pomáhají uvést nové změny do naší reality, abychom mohli směřovat k novém světu. Na současnou situaci se také můžeme podívat z pohledu metafyzické perspektivy, ekologie, z pohledu, jak fungují jednotlivé vlády a věda.
Můžete se ale na tuto situaci podívat také z vlastního pohledu. Jak se v těchto dnech chováte Vy? Jak přijímáte současnou situaci? Bojíte se? Pokud se bojíte, tak bohužel oslabujete systém, jenž je velmi potřebný pro vítězství nad virem. Strach poškozuje imunitní systém. Nyní je ideální čas, abychom se podívali sami na sebe, na své okolí, na všechny materiální systémy současného světa, ve kterých žijeme. A položili si následující otázku, opravdu všechny tyto systémy podporují každou bytost na naší planetě?
Pokud zní odpověď ne, je nutné vytvořit systémy, jež budou podporovat celek. My také máme vliv na virus, stejně tak, jak on má vliv na nás. Všechno je to energie a vzájemné působení. Vše je to aspekt Země. Systém Země musí najít rovnováhu a harmonii. Když něco vychází z rovnováhy, musí také něco jiného vyjít z rovnováhy, aby došlo ke vzájemné kompenzaci.

Pro někoho může být těžké pochopit, že kolektivní vědomí lidstva vyvolalo novou variantu viru. Pochopte a prociťte proto celým srdcem jednotu mezi všemi organizmy a bytostmi. Vše je se vším propojeno. Mnozí lidé, kteří jsou na duchovní cestě, hovoří o jednotě. Každý organizmus, jenž žije na Zemi, je součástí systému Země. Tento systém se neustále rozvijí. My jsme také součástí tohoto systému, proto nejsem odděleni od ostatní bytostí a organizmů na planetě Zemi. Vzájemně na sebe působíme a ovlivňujeme se.

Pokud se pořád vidíme odděleně, vždy to bude vyvolávat těžkosti. Pokud se lidé osmělí spojit se s energiemi planety, dojde k harmonizaci systémů. Jakmile se proces harmonizace ukončí, již s virem nebudou žádné další problémy. Je to cesta budoucnosti. Je to jediný způsob, jak můžeme vytvořit nový svět, kde všichni žijí v harmonii. Jste připraveni udělat první krok? Pokud se lide otevřou lásce, tak mnohem rychleji dojde k vyřešení současné situace.
05.02.2021 19:24:27
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one